Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt egy abortusza,...

Akinek volt egy abortusza, könnyebben szül? (Lehurrogók kíméljenek! )

Figyelt kérdés
Csak mert ugye akkor is tágítanak. Így könnyebben megy a szülés (mint pl amikor a 2. szülés könnyebb)?
2011. jún. 1. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a kettő. Egy abortusznál nem tágítanak ki annyira, mint amikor szülsz egy gyereket. A 2. szülés sem mindig könnyebb, ez alkati kérdés is.
2011. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.

Az abortuszos tágítás és a szülés közbeni tágulás + méh izomzat mozgás nem egyezik meg.

Sőt! Ráadásul a baba is tágít szülés közben,a szülőcsatornát megedzi, a has és egyéb izmok is lazábbak már ilyenkor.


A kettő összehasonlíthatatlan!

2011. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

A szülés alatt/előtt a csontok is átrendeződnek, szétcsúsznak egymástól. Ez az abortusznál nincs.

Az abortusznál annyira kell kitágulni a a méhnyaknak, hogy a szonda (vákuumcső) átférjen rajta. Az pedig nem vastag.


Egy egészségügyis.

2011. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab-om volt, de műtéttel kellett befejezni. Nem volt könnyebb a szülés. Olyannyira nem, hogy több mint 20 óra vajúdás után tágultam csak 4 ujjnyira, pedig több adag oxytocint is kaptam. Végül császárral született meg a kisfiam.
2011. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!