Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek hogy könnyebben...

Mit tegyek hogy könnyebben szüljek?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok és nagyon félek tőle...igaz tudom még messze van de szeretném ha könnyen menne:D
2011. jún. 3. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag szerintem nem nagyon tudod befolyásolni , esetleg ha kérsz eda-t.

Lelkileg próbálj felkészülni, tudj meg minél többet a szülés folyamatáról, nézd meg a szülőszobát, beszélgess szülésznővel.

Az ember attól jobban fél, ami ismeretlen számára.

A szülési fájdalmat persze csak akkor ismered meg, amikor elérkezik a nagy nap, de az összes többit megismerheted előbb, így talán könnyebb lesz.

2011. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz semmit tenni,én még homeos bogyót is szedtem de nem használt! Barátnőm nem készült sehogy a szülésre,nem járt utána semminek és pikk pakk meg lett a babája,ő azt mondja,hogy fájdalom nélkül.
2011. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:D

csak mert hallottam olyanokat hogy aki sokat sétál meg hasonló hoogy ők könnyebben szülnek!Akkor ez csak "babona"?

2011. jún. 3. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem! az igaz,hogy aki sokat sétál,az könnyebben szül,a séta ugyanis a tágulást segíti elő.

A könnyebb szüléshez lelkileg kell nagyon ott lenni...amiben a párod,vagy valaki,akiben megbízol,ott van amikor szükséged van Rá,akkor könnyebb minden,mint egyedül végig csinálni.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,25h.km.

2011. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok,én rengeteget sétáltam az utolsó napig. Nagyon aktív voltam,9hónaposan még fát pakoltam és nagyon nagyon hosszú és nehéz szülésem volt,császár lett a vége!
2011. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És a vajúdás hogy könnyebb?fekve vagy labdán?vagy van más módszer is?
2011. jún. 3. 17:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy éppen jól esik. (nekem az első nagyon könnyű volt,ülve-billegve volt jó. A második már fájdalmasabb volt,akkor sétálva,pocit simogatva volt jobb.)
2011. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a homeopátiát, sokaknak könnyíti a tágulást és a szülést.
2011. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És a homeopátiát azt így kérjem a gyógyszertárba?mikortól érdemes azt szedni?köszönöm előre is:D
2011. jún. 3. 17:50
 10/14 anonim ***** válasza:
én is a homeopátiát javsolnám, én elkezdtem inni a málna teát és még 3 homeos bogot szedtem a 36 héttől, aztán 38. hé elején meglett a bab, de észre se vettem napal hogy én éjszaka szülni fogok, este ment a hasam meg görcsölt a derekam. azért mentem be a korházba mert véreztem és megijedtem,oba. közölte az orvos, hogy ki vagyok teljesen tágulva, és rögtön szülöszoba. 3-45re értünk krázba és 4-10kor lett meg a baba.
2011. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!