Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 3. Baba 3 évvel jön a 2....

Ha 3. Baba 3 évvel jön a 2. Baba után akkor a szülésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy minél közelebb vannak egymáshoz a szülések annál könnyebbek.

Az első 2 Babám között 14 hónap van, a 2. másfél órás szülés volt.


Most viszont 3 év lesz az utolsó és a mostani között és félek, hogy nehéz lesz :(


Tapasztalatokra lennék kíváncsi!


2011. máj. 31. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Elbabráltam a kérdésemet, mert itt ugrálnak a Picik :)


Szóval nehéz szülésre számíthatok?

2011. máj. 31. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első két gyerekem közt 18 hónap van,nekem 1 ó 45 perc volt a második szülés,a harmadik már pont hét évre született a második után és tényleg nehezebb volt a másodiknál, szinte ugyanolyan volt mint az első kicsit erősebben kellett nyomnom viszont időben 3 óra volt mint az első.
2011. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3 év nem számít soknak 2 szülés között, ha nehezebb is lesz a 3. szülésed, akkor nem emiatt, hanem amúgy is nehezebb lenne.

5-10 év, az már soknak számít, de 3 év még nem.

2011. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3 év nem sok... Kb azt mondják, hogy ha 5-7 év nem telt el a két szülés közt, akkor nem lesz nehezebb. Viszont, ha pl eltelt 10 év, akkor lehet ugyan olyan nehéz lesz a 2. mint az első.. Visszaállnak az izmok, a csontok..minden. Ezeknek ismét ki kell tágulniuk..szét kell tolódniuk.

üdv.

2011. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 31. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!