Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sex utáni szülésbeindulás....

Sex utáni szülésbeindulás. Milyen erősek voltak a méhösszehúzódásaitok? Számíthatok szülésre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy van e köze hozzá, de azt gondolom 99%ban emiatt indulhat valami. Csak már annyiszor leálltak a fájásim. Most vagy 1:45 perce voltunk együtt, az aktus után szinte azonnal kezdődtek a méhösszehúzódások, de alig éreztem őket, tehát nem fájtak, most sem fáj még pedig szabályosan 10 percenként követik egymást. Mintha erősödne... mert mostmár jobban érzem de még most sem fáj... csak tudom hogy méhösszehúzódás. Vajon ez az lesz vagy megint csak "szivatás"? 40+2napos kismama

Aki már nagyon babázna.. :( Ha nem indul be holnap 10ig akkor valószínüleg be kell feküdnöm..:-S


2010. jún. 13. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de mindenesetre figyeld magad.Nem mindenkinek egyforma a fájdalomküszöbe.Ha nem múlik és gyakoribbá válik az összehúzódás,akkor irány a kórház.Remélem,mihamarabb a karodban tarthatod a babád:))
2010. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem a tapasztaltabb szülők mondták, h ha érzek vmit, és sétálgatok és enyhül, akkor semmi, ha viszont sétálgatok, és nem múlik, v erősödik tőle, akkor idő van :) hát nekem mindíg elmúlik :( de drukkolok, h neked beinduljon!

könnyű szülést!

2010. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 perces fájások még nem fájnak, csak amolyan juj ez az volt, szerintem lesz baba még a mai nap....legalábbis időben vagy és bíztatóak a jelek....jó babázást!!!
2010. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kiderítheted gyorsan. Ülj bele egy kád melegebb vízbe és ha elmúlik akkor csak szivatás volt, ha erősödik akkor izgulhatsz :)

Könnyű szülést!

Majd írj, hogy mi volt 27 hetes :)

2010. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmúlt.. :(( majdnem hogy a kérdés kiírása után mintha azt "várta volna" hogy megkérdezzem... :(( Miért nem akar már kijönni.. :(( És akkor minden ismerős kérdezget.. annyira unom.. :( kérdezgetik te még egyben??? (Hát nem látja a választ???) mint mikor a 2 éves fiam azt kérdezi tőlem hogy anya hol van....
2010. jún. 13. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt nem is értem.....rossz lehet, mert ilyenkor az ember ráhangolódik, kicsit megijed, de fel is készül.....Te meg nemtom hányadszorra rugaszkodsz neki....a legújabb amit olvastam, h meg kell enni egy egész dinnyét, mert az a tuti.......auchanban vannak fincsi dinnyék......minden jót!!!
2010. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!