Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek abban az ügyben,...

Mit tegyek abban az ügyben, hogy már szeretnék babát, hogy ne foglalkoztasson annyira a dolog? Még dolgoznom kell, bár az alapfeltételek megvannak amik egy babavállaláshoz szükségesek. De tudom, hogy még nincs itt az én időm. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
VAn hobbid? Arra koncentrálj! VAgy a pároddal foglalkozz többet és akkor sikerülhet elterelni a gondolatokat a babáról. Menjetek sokat kirándulni,strandra,barátokkal el...nem tudok mást...
2011. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
Ha mindig ez jár a fejedben, akkor ez nem véletlen, lehet hogy mégis itt a te időd?? :-)
2011. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

1. nem igazán köt le semmi

2. hát jó lenne ha már itt lenne az időm, de még biztosan nincs itt!

ha megmondanám a koromat akkor te is azt mondanád.

2011. máj. 30. 09:28
 4/5 sumergo ***** válasza:

Ha már dolgozol, akkor biztosan nem vagy vészesen fiatal a babához! Azért az jó, hogy nem akarsz felelőtlenül gyermeket vállalni. Egy-két év hamar elrepül, aztán jöhet a baba.

:-)

2011. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az az igaszság, hogy csak érettségivel rendelkezem. sőt még avval sem mert még a szóbeli hátravan, de biztos munkám-állásom van. Anyagilag és lelkileg is felkészültnek mondhatnám magunkat a babához. De pont azért tartom nem jó ötletnek mert még csak 18 vagyok. Ezért igen, kell még minimum 2 évet várnom. Sajnálom, hogy túl érett vagyok a koromhoz képest minden szempontban.
2011. máj. 30. 15:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!