Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora az esélye, hogy én is...

Mekkora az esélye, hogy én is nehezen fogok szülni?

Figyelt kérdés
Anyai nagymamám és anyukám is rettenetes nehezen szült, 20-40 órás vajúdással... vajon ez örökölhető adottság, vagy csak véletlen? Én úgy megyek neki, h hipp-hopp túl leszek rajta, de azért bennem van a para.. 34 hetes vagyok.
2011. máj. 24. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nagymamám anyukámat könnyen szülte, anyukám a bátyámat könnyen szülte, velem majdnem ottmaradt, és császér lett a vége, de ez nem az ő hibája, hanem homloktartásos voltam, nem tudtam kibújni. én a kislányommal nagyon szenvedtem ,alig tágultam....végül 20 óra után kaptam oxitocint hogy meginduljanak a dolgok.

remélem, a mostani könnyebb lesz....

szóval látod, nem genetikus, vagy nem feltétlenül.

2011. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!