Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az akinek elfolyik a...

Igaz az akinek elfolyik a magzatvize nehezen fog szülni? Azt hallottam ezt nevezik száraz szülésnek!

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
A magzatvize mindenkinek elfolyik! UR ISTEN!
2008. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mindenkinek elfolyika magzatvize!AZÉRT ILYEN HÜLYE NEM VAGYOK!én arra értettem hogy annak lesz e nehéz szülése akinek magától esetleg otthon folyik el a magzatvize!URISTEN!
2008. nov. 14. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

nem volt ilyen URISTENEZNI való a kérdésed.

én is hallottam ezt,,

nekem otthon folyott el, és szépen 5óra alatt ki is tágultam, csak baba nem indult el lefele.így császároztak.

szerintem ennek nincs köze hogy magától, vagy burok repesztéssel folyik el a magzatvíz.


sok sikert

4hónapos kisfiú anyukája

2008. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Semmiköze a szülés nehézségének ahhoz,hogy elfolyik-e magától a vized.Ha nem folyik el,mindenképpen burkot repesztenek.
2008. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
nekem is elfolyt és 36 órára lett meg a bébi.
2008. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem magától elfolyt, és 8 óra múlva már a babámat fürdették, engem meg vart a doki. Szerintem ez nem rossz idő.
2008. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Akkor fog nehezebben szülni, ha a fájások utána nem indulnak be. A barátnőm így járt, éjfélkor elment a magzatvize, majd a kórházban oxitocint kapott, mert fájások nem voltak, és délután 5-körül lett meg a baba.
2008. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Úgy látszik már megint nem a segítségnyújtás a lényeg, hanem a vélemény kinyilvánítása úgy, hogy a kérdezőt megsértik. Ennek az oldalnak mintha az lenne a címe, hogy "gyakorikérdések.hu, amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted"

Hátha már itt sem kérdezhet úgy az ember, hogy ne hurrogják le, akkor hol kérdezzen?


Kedves kérdező! Én is hallottam erről és más anyukák tapasztalataiból így is van. Szóval, ha elfolyik a magzatvíz, de nincsenek fájások, és sok idő telik el míg a baba megszületik, akkor az száraz szülés és kicsit nehezebben mennek a dolgok.

2008. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

A lányomat pont így szültem.Nagyon hosszúra nyúlt majd 30 órás volt a szülés,mert nem akartam tágulni.A fiam 40 perc alatt lett meg,és nála a doki repesztette a burkot.Sokkal könnyebb volt úgy.Remélem a harmadik babámnál is így lesz.

14 hetes pocakos.

2008. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!