Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tobbedik szules (vajudas)...

A tobbedik szules (vajudas) is ugyanolyan fajdalmas?

Figyelt kérdés
Esetleg rovidebb? Mert nekem a vajudas az hosszu volt es nagyon fajdalmas..
2011. máj. 23. 14:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor remenykedem hogy rovidebb lessz.. Az elsovel itthon ment el a magzatvizem es egy orara ra kezdtek jonni a fajasok.. Most kivancsian varom hogy mi lessz. Mivel 38 hetben vagyok ugymond barmikor johet a baba bar szerintem meg 2 hetet kivar. Nagyon koszi a valaszokat.
2011. máj. 24. 09:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a háromgyerekes, harmadszorra jobban fájós vagyok. Nos, tény, hogy egyre jobban tudsz koncentrálni. Szerintem az meg teljesen normális, hogy parázol a szüléstől, mert már tudod, hogy mi fog jönni. Én konkrétan a végrendeletemet írtam fejben a harmadik szülése előtt. Mikor megszületett a pici lánykám a férjem röhögve kérdeztem tőlem: nos, túlélted? Az utófájások tényleg rosszak, de szerencsére csak 1-2 napig tartanak. Nekem másodszorra meglepőek voltak, harmadikra valami hú de borzasztóra számítottam, de csak egy picit volt rosszabb, mint másodszorra. És tényleg jó lenne tudni szülés előtt, hogy mennyi ideig kell kibírni a fájdalmakat, én is attól rettegtem a legjobban, hogy megint másfél napig fog tartani. De így utólag azt mondom, hogy a nagyon gyors szülés sem leányálom (sőt), én sokkal intenzívebbnek éreztem a fájásokat.
2011. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4 szülés és az én tapasztalatom az volt hogy minél többször szültem annál erősebbek voltak a fájások. Az idő viszont nekem az 1. leszámitva mind gyors volt.
2011. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2021. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!