Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elmesélné valaki milyen a...

Elmesélné valaki milyen a Szombathelyi kórházban szülni?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok.és szombathelyen szülök,mert itt lakom.valaki részletesen leírná neki hogy zajlott ebben a kórházban a szülése?minden érdekel ezzel kapcsolatban :)
2011. máj. 9. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én tavaly szültem ott december 23-án Dr Németh Leventénél.És én nagyon megvoltam vele elégedve.A szülésznők nagyon kedvesek voltak,odafigyeltek rám,sőt az egyik végig ott volt velem.Nekem csak + élményeim voltak a bent töltött napok alatt.Nyugodtan menj oda szülni...
2011. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Mindkettő gyermekem ott szültem,én is a Németh Leventénél.(2007 és 2010)A szülőszobán mindenki nagyon aranyos,de lennt az osztályon,hát a csecsemősök nekem nem sokat segítettek,a szobatársakra inkább lehet számítani!A babának 5 db pelenkát adnak,ami egy újszülöttnek szerintem kevés,popsitörlőt is magadnak kell vinni,mert egyáltalán nem adnak.Cumit,cumisüveget nem engedik.De ha a szülésről akarsz többet én is szívesen írok,amit tudok.

Beöntést nem adnak.Az elsővel pedig sima szülésnek indúlt,16 h-t vajúdtam,de nem adnak.Akkor nem lehetett orvost választani,az ügyeletesnél kellett szűlni.HÁt nem is tudom mit írjak,vagy mennyire részletesen érdekel.Kérdezz nyugodtan ha gondolod!

2011. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
minden pillanat amit átéltetek érdekel :)hogyan kezdődtek a fájások,mikor mentetek be,hogyan zajlott a vajúdás.... szóval minden :)
2011. máj. 9. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia 1 válaszoló vagyok..december 22-én ott fogtam mivel már túlhordtam.Másnap reggel 8-kor mentem fel a szülő szobára,a Dr-úr megvizsgált majd bekötötték az oxitocint,du-án 4 ig semmi fájásom nem volt de tágulni tágultam,majd burkot repesztettek és jöttek a fájások.Én labdán vajúdtam és őszintén nem igazán volt erős görcsöm(a menzim előtte sokkal erősebbek voltak.Majd éreztem olyan fél 7 körül a tólófájásokat felfeküdtem az ágyra és 7 óra húsz perckor megszületett a kisfiam.A labda nekem sokat segített .A dr úr szerint azért lett meg ilyen hamar,mert nem estem pánikba és teljesen ellazultam.Az biztatott,hogy már alig vártam hogy magamhoz öleljem az én kis drágámat aki 4150g született.
2011. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ez igen!mondhatni irigylésre méltó :)gratulálok nagyon ügyes voltál.én is abban bízom hogy a menzis görcsnél csak nem rosszabb hisz nekem már akkor a dupla cataflam sem segített,remélem nekem is hasonló jó élmény lesz :)még egyszer gratulálok!!!!
2011. máj. 11. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én mind2 gyermekemet ott szültem.Bár mind2 császár volt,de 100%ban megvoltam elégedve mindennel.Te kinél szülsz??
2011. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Somogyi József az orvosom,de nem biztos hogy nála szülök
2011. máj. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!