Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mai híradóban azt mondták,...

A mai híradóban azt mondták, hogy az influenza miatt bezárták a szombathelyi kórházat és nem lehet látogatni. Akkor a szülésre az apukákat sem engedik be?

Figyelt kérdés
Nem sokára szülök és nagyon szeretném ha a férjem is ott lenne. Tudtok ezzel kapcsolatban valamit?
2011. jan. 28. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy ha apa 2 hétnél régebben be volt oltva, beengedték.
2011. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szombathelyiről konkrétan nem tudok.

Évekkel ezelőtt Bp-n volt hasonló helyzet, szülésre beengedték apukát, de látogatni már nem ehetett, csak hazamenetelkor jöhetett újra.

2011. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"lehetett" :o)
2011. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

13.56-os válaszolónak:

Szombathelyen szültél?

2011. jan. 28. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

én 3 éve szültem Kecskeméten. 4 hetet voltam bent összesen, ebből 3 hét látogatási tilalom. a szülőszobába nem jöhetett volna be a párom, de a korház folyosójára beengedték, és egy pillanatra megmutatták a babát. egyébként császár lett.

A kellemetlen csak az volt, h én majd 100 km-re laktam Kecskeméttől, látogatási tilalmat betartottuk. Ezzel ellenben voltak olyan kedves anyukák akikkel össze kellett veszni, mert a kedves család belógott, v lefizette a portást. És nem volt elég nekik, h a korház folyosóján ültek, még besétáltak a szobánkba is.

Mindenféleképp beszéld meg a dokiddal, h náluk mennyire szigorúak a szabályok.

2011. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Már az is valami, ha legalább egy percre bejöhetnek:)
2011. jan. 30. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!