Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Annyira aggódom, hogy nem...

Annyira aggódom, hogy nem lesz tejem. Még nem észleltem semmiféle előtejt és a melleim se fájnak vagy ilyesmi.36 hetes vagyok és hát aggódok. Mindenféleképpen kell előtejnek lenni?

Figyelt kérdés
A melleim se nőttek sokat.
2009. márc. 5. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy nekem se volt! de még mindig szoptatok 6,5 hónapos a lányom.
2009. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,van még ideje kialakulnia.Nekem is csak a legvégén volt egy két csepp :-)
2009. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi előtejem nem volt, túlhordtam 3 nappal,és szülés utáni 3. napon indult be a tejcsi. És még mindíg szoptatok, bár már pótolni kell, de amíg van egy kicsi is, addig cicire rakom. Ne aggódj, szülés után szépen beindul.
2009. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt előtejem.A szülés után mikor levittek rátettem cicire és volt már.Olyanokat kortyolt azt hittem megfullad.7 hónaposan utasította el a cicit. (játszott vele)Utána még fejtem és fözeléket csináltam belőle.
2009. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sem a mell nagysága, sem az előtej léte/nem léte nem befolyásolja a tej mennyiségét.

Nekem sem volt előtejem, egy csepp sem, lányom lassan 9 hós, és cicifüggő..

2009. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. Akkor feleslegesen aggódom.Nagyon szeretném majd szoptatni a babám. Nem is idegesítem akkor ilyenen magam,felesleges.
2009. márc. 5. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt előtejem, 4 nappal a szülés után indult meg a tejem, addig ideskedtem hogy lesz-e egyáltalán. Most már 15 hónapja szoptatok :-)))))
2009. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

Ha nem indul be akkor Laktoherb teát kell inni. Én azt ittam szülés utáni 2.nap mert nem akart jönni a tejem. MEgittam és rengeteg lett, csorogtam ... de érdemes várni szülés utáni 2.napot és akkor kell inni. Akikkel az osztályn voltam mindenkinek bevált..

2009. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezen ne aggódj így szülés előtt. nekem sem volt egy csepp előtejem sem. szülés után mégis minden renden volt, úgy jöttünk ki a kórházból, hogy már 30g-ot is sikerült szopiznia.
2009. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem sem volt egy csepp sem, a kórházban második nap már 20 g előtejet szopizott, 4. nap indult me, de akkor annyira, hogy mindent eláztatott. :))
2009. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!