Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenféleképpen szükség lesz...

Mindenféleképpen szükség lesz szülés után melltartóbetétre?

Figyelt kérdés
Úgy értem mindenkinek folyik a teje?
2009. máj. 6. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én megvettem egy dobozzal, és úgy ahogy volt, kibontás nélkül ajándékoztam is el:) mert nekem sose folyt egy csepp tejem se, max. ha fejtem vagy nyomogattam:)

Pedig 6 hónapig csak anyatejes volt a fiam, majd 1 éves koráig szopizott, szóval volt tejem és mégse folyt sose. De a szobatársaimat pl. mindig elöntötte, még a melltartóbetétet is átáztatta.

Szóval ez alkat függő sztem.

2009. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Szia! szerintem igen, és ez tök természetes
2009. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
nekem se kell, pedig bevásároltam belőle és tejem is van bőven
2009. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindenesetre vegyél! DM-es Babylobe olcsó és jó minőségű!! nekem spec még mindig kell használnom- Fél éves a lányom- mert szoptatás alatt a másik mellemből csorog.. Mikor szültem pedig a kórházba spontán szinte ömlött!! Egyén függő! de azért a szoptató kismamák 90%-ának kell!!
2009. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy dobozzal, és majd meglátod. Én kicsit hülyén éreztem magam a kórházban, mikor észrevettem, hogy úgy nézek ki mint akit nyakon öntöttek egy pohár vízzel..
2009. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vegyél egy dobozzal (a Babylove tényleg jó és olcsó is). Nekem nagyon csöpögött a mellemből a tejcsi, úgyhogy én rengeteget elhasználtam.
2009. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos nem volt rá szükségem, vettem egy nagy dobozzal, de egy csepp tejem sem volt, szóval elajándékoztam. Terhesen több előtejem volt, mint szülés után anyatejem.

Egyébként én külföldön szültem, itt a kórházi csomagban volt ajándékba 5 db melltartóbetét, szóval ha szükség lett volna rá, akkor sem kellett volna vennem előre, mert azzal is kihúztam volna azt a fél napot, amíg bent tartottak szülés után. Következő babánál már ezt is tudom...

2009. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 6. 11:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia de jó nektek nekem már a terhesség alatt is kellett a melltartóbetét.
2009. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elfogyott egy dobozzal!
2009. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!