Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 5hónappal érdemes...

Császár után 5hónappal érdemes has szorítót venni?

Figyelt kérdés
5hónapos a kisfiam de a hasam még mindig eléggé nagy ami elég zavaró. Tornázok is de érdekelne hogy esetleg szerintetek segítene?
2011. ápr. 12. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A has szorító arra van,hogy megtartsa a hasat,így a has izmai nem dolgoznak,mert a hasszorító elvégzi helyette a munkát! Ezért sem ajánlott szülés után sem a huzamosabb ideig történő használata,mert nem húzódik vissza a has!
2011. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,ez így van,ahogy az első írta.

Én már két császáron vagyok túl. Elsőnél használtam egy darabig, kutyafülét nem segített,nagy maradt a hasam,most egy hónapja volt a 2.császi,és a kórházban megmondták,h ne használjam,mert nem fognak dolgozni a hasizmok....

Nem is használom.

Minden jót.

2011. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En masfel hete termeszetes uton szultem,es hasznalok hasszoritot.Szinte mar visszanyertem eredeti hasformamat:)
2011. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!