Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Adtok, adtatok pénzt az...

Adtok, adtatok pénzt az orvosnak szülés után?

Figyelt kérdés
Én mindkét szülésemnél adtam eddig, de úgy gondolom hogy kár volt és a következőnél nem akarok fogadni orvos és nem akarok pénzt adni. Rosszul gondolom?
2009. márc. 2. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fogadott dokim volt, 35 ezret kapott.
2009. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%
Igen fogadott volt 170 adtam neki =)
2009. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem azt mondtam hogy gond, de te már döntöttél. Ha pedig így van akkor másképp kellett volna feltenned a kérdést. Amúgy segíteni próbáltam ám neked.
2009. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogadtam orvost, 35-40 ezer Ft-ot fogunk neki fizetni. Terhességem elején én is úgy gondoltam, hogy nem fizetek senkinek. Viszont a 12. héten bementem az ügyeletre mert véreztem, és a váróban eltöltött 3,5 óra ücsörgés sajnos rádöbbentett arra, hogy ha jobb ellátásban szeretnék részesülni, akkor sajnos nekem is fizetnem kell. Nem azért vártam 3 és fél órát, mert az ügyeletes szülést vezetett le, hanem azért, mert először ellátta a magánbetegeit! Csak utána foglalkozott velem, és még akkor is az volt a legnagyobb problémája, hogy milyen későn fog vacsorázni. Azóta választottam magamnak egy normális, megbízható orvost, akinek igaz, hogy fizetni kell, de így nem maradok le semmilyen vizsgálatról és bármikor felhívhatom ha problémám van.
2009. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvos és páciens függő is. Én nem jártam jobban amikor fogadott dokim volt. Amikor pedig nem volt dokim és csorgó magzatvizzel bementem, azt mondák szólnak az orvosnak, majd eltelt fél óra... Na akkor nem vártunk még néhány órát, hanem szóltunk a pultnál,hogy nem a váróban szeretnék szülni. Jött is az orvos sűrű bocsánatkérések közepette. Gondolom ha rajtuk múlik, ülhettünk vna ott amig meg nem szülök, mert kiderült, hogy nagyüzem volt a szülőszobán és elfelejtkeztek rólam. De ettől a momentumtól eltekintve soha nem szenvedtem hátrányt amiatt, h nem volt dokim.
2009. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!