Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amióta megszületett a babám,...

Amióta megszületett a babám, szörnyen fáj mind a két térdem - másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szia.. nekem miota meg van a babam azota egy venasszonynak erzem magam faj a nyakam a terdem a hatam a derekem az osszes csontom van hogy nem tudok felallni az agybol ha le gugolok alig birok fel allni. nem tudom mitol lehet ez de mar nagyon elgem van hogy ijen erotlen es gyenge vagyok es mindenem faj. varom en is hat ha kapunk valami segitseget es tanacsot valakitol.minden jot es szep es oromteli babazast kivanok. 22 eves anyuka 5 honapos kislannyal.
2009. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
volt bizony, aztán elmúlt. érdekes, h írtad a kérdést, mert most gondoltam bele, hogy néha alig tudtam menni eleinte, most meg semmi baj már jó rég óta:)
2009. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
elso vagyok ,... mennyi idos a babatok?
2009. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2 hónapos a drága, én pedig vitaminokat is szedek. A múltkor fel akartam állni az ágyról, kezemben a babámmal és visszacsuklottam, mert úgy belenyilallott a térdem. Nem a csont fáj, hanem "mellette".
2009. márc. 1. 21:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez van :(. gondolom a terességi hormonok. remélem úgy lesz,ahogy előttem írták és tényleg elmúlik
2009. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Úgy legyen, mert már nagyon unom, hogy rettegnem kell, mikor csuklom össze gyerekestől.... :)
2009. márc. 1. 21:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az ,akinek elmúlt

az én fiam 9 és fél hós, szóval addigra tuti elmúlik nektek is:))

de olyan fél éves korától nem emlékszem, h fájna

2009. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is fáj minden porcikám, sztem megnyúlt ízületek a súly miatt, ill. a baba cipelése miatt :)
2009. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de ráadásul még a sarkam is. En simán ráfogtam a súlyfelesleg (20kg) okozta terhelésre, mert miután lementek az elso kilók, megszunk. 6 hónapig tudtam csak szoptatni, aztán kezdtem diétázni és azóta nem érzem. De ahogy itt írjátok, lehet, hogy elmúlt volna magától is?:)
2009. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!!

Azt hittem, ilyen csak nekem volt. De ezek szerint ez másnál is előfordul.

Van egy jó hírem: elmúlik!!!

Arra már nem emlékszem, mikorra múlt el, de az biztos, hogy szülés után fél éven belül. Én is alig bírtam felemelni a babát, amikor felálltam vele együtt az ágyról. Most viszont már nyoma sincs a fájdalomnak, pedig most közel 11 kilós babával "súlyzózok" ugyanúgy. Egyébként szedni nem szedtem rá semmit, csak a terhesvitamint ettem még valameddig.

10 hónapos kisfiú anyukája

2009. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!