Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem indul be a szülés és...

Ha nem indul be a szülés és úgy megyek be a kórházba, hogy mára vagyok kiírva, de beutalom nincs akkor is fogadnak? Mi a teendő várjak hétfőig és menjek dokihoz vagy holnap a kórházba?

Figyelt kérdés
Nincs beutalom,de mára voltam kiírva.Semmi jele hogy jönne a pici,a nyákdugó távozgat már három napja.
2009. febr. 28. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem mondták, hogy menjél be, akkor holnap még ne menjél, elég lesz hétfőn is.
2009. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a nővérke mondta,hogy menjek be a doki nem szólt.Mikor utóljára voltam ctg-én akkor mondta.
2009. febr. 28. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menjél be, mert a magyar protokoll szerint a betöltött 40. héttől naponta kell ctg-re menni.

Én is bementem és ott is maradtam, mert úton oda beindult a szülés:)

2009. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menjél. Ilyenkor már megnézik, hogy tiszta-e a magzatvíz, nem kakilt- e bele a baba.

Én legalább is mennék a magam megnyugtatására, nameg a babó egészsége miatt.. Én majdnem két hetet ráhordtam és tök zárt volt a méhszájam, képzelheted tiszta para voltam, hogy nem tudták megnézni, hogy nincs e gond a magzatvízzel.

De ha ela nyákdugó, szerintem bármikor beindulhat. Lehet már az éjjel.

Szép szülést!

2009. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én három nappal a kiirt idő után szültem, de nem fektettek be azon a napon. Csak minden nap ctg. Sőt 2 nappal előtte már kezdem tágulni, de mivel nem folyt el a magaztviz, senki nem izgatta magát, igy én sem.
2009. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!