Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mit illik adni a...

Szülés után mit illik adni a szülésznőnek és a doktornak, ha nem voltak felfogadva, de szuper jók voltak. (pénzt nem fogadnak el)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En vasarlasi utalvanyt adtam a szulesznonek.

Fogadva volt, de ismeros, igy penzt nem fogadott el.

Szinte mindenre tudsz venni vasarlasi utalvanyt bizonyos uzletekben. Ruhazati boltokban, sportaruhazban, parfumeriaban, illatszeruzletben, hipermarketekben, konyvesboltokban, kultura utalvany is letezik.

Csak meg kell talalni azt, amelyik a legmegfelelobb lehet.

2010. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg adhatsz nekik ajándékkosarat, van sokféle, kisebb-nagyobb, attól függően mennyit szánsz rá.
2010. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazság szerint azért kérdeztem mert elég idegennek érzem ezt az egész dolgot és még én érzem kellemetlenül magam emiatt. Bár tényleg megérdemlik azért úgy akarom alakítani hogy a párom adja át.

Köszönöm a válaszokat.

2010. ápr. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!