Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van bármi ami szülés után...

Van bármi ami szülés után segít vissza állítani a hormonháztartásomat, ami nagyon felborult?

Figyelt kérdés
Orvoshoz egyenlőre nem tudok menni.
2011. nov. 23. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy felborult? Mikor szültél? Szoptatsz még? Ezek azért fontos tényezők? Rendszertelen a ciklusod? Vagy miben nyilvánul meg?
2011. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hormonváltozás normális a szülés után, nem egészen világos, mire gondolsz, Kérdező.
2011. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2,5 hónapos a kicsi, már 2 hete pecsételek- a gyermekágyas vérzésem már rég elmúlt. Szoptatok. Az első szülésem után 6 hétre megjött,de akkor ahogy kellett el is múlt,majd fogamzásgátló inekcióra beszélt rá a doki,attól borult fel így,ahogy most,miután elvileg már kiürült a szervezetemből még mindig jött helyre a ciklusom,a 29 napos ciklusból a szokásos 5 helyett,26-27 napot pecsételtem,akkor a doki felírt fogamzás gátlót, az helyre hozott. A második szülés után sem volt ilyen,akkor 2-3 havonta jött meg,de a szokott napra. Most itt vagyok a 2,5 hónapos gyermekkel és 2 hete csak pecsételek,hol jobban,hol kevésbé,egyedül tegnap volt szünet.


Rém hülye kérdés,tudom,de azért megkérdezem! Van valami vitamin,akármi ami segíthet, vagy csak az orvos által felírt fogamzásgátló?

2011. nov. 23. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A Premens talán segít.
2011. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hagynám a természetet dolgozni. A szoptatás magában is megkavarja a dolgokat, lehet hogy most 2 hetet pecsételsz és utána nem is jön meg. Az eddigi beavatkozások sem tűntek túl sikeresnek, nem?
2011. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!