Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+3 hetes vagyok. Voltam ma...

38+3 hetes vagyok. Voltam ma NST-n és fájásokat jelzett a gép. Nem lenne még korai a szülés?

Figyelt kérdés
Én is éreztem enyhe menses szerű görcsöket, de folyamatosan és egész délutánig. Szerdán még teljesen zárt volt a méhszáj, csak megrövidült. Holnapra is visszarendeltek NST-re lehet, hogy előbb jön a baba? Vagy ez nem jelent semmit és akár túl is hordhatom?
2009. febr. 27. 16:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem is kislányom lesz, azt mondják ők előbb jönnek, persze erre nem lehet adni. Bár anyukám engem is előbb szült 2 héttel az öcsém meg születésekor volt utóljára pontos. :-)
2009. febr. 27. 17:43
 12/13 anonim ***** válasza:

38 hét után nyugodtan lehet szülni, nem lesz baj.

És a tünetek alapján, valóban közel vagy hozzá.

Könnyű szülést kívánok, és addig is pihenj.

Figyeld a fájásokat, ha rendszeresek, inkább menj orvoshoz!

2009. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Még nem rendszeresek, de nagyon kifeszíti magát, utána bekeményedek és jön az apró görcs. De szinte folyamatosan kemény a hasam, csak nem mindig fáj.
2009. febr. 27. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!