Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+3 hetes vagyok. Voltam ma...

38+3 hetes vagyok. Voltam ma NST-n és fájásokat jelzett a gép. Nem lenne még korai a szülés?

Figyelt kérdés
Én is éreztem enyhe menses szerű görcsöket, de folyamatosan és egész délutánig. Szerdán még teljesen zárt volt a méhszáj, csak megrövidült. Holnapra is visszarendeltek NST-re lehet, hogy előbb jön a baba? Vagy ez nem jelent semmit és akár túl is hordhatom?
2009. febr. 27. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia!

a 36. héttől egyáltalán nem korai! én is ma vagyok 38+3 hetes,és ma egész délután nekem is vannak enyhe mensi szerű görcseim,és még a derekam is fájdogál! pihenjél le!és neked ezek a fájások folyamatosan vannak? mert nekem igen!

2009. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem is a 38.héttől minden CTG jelzett fájásokat, bár én alig éreztem...és 42.hétre jött a fiam:)

De azért ha rövidül is a méhnyakad, akkor sztem készülődjél lassan:)

Könnyű gyors szülést neked és csodaszép bébit:)

2009. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
első vagyok! és azt hogy jelezte a gép?
2009. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hajnalban kezdődtek és folyamatosan vannak. Pont olyan mint mielőtt megjön. A baba is nagyon keveset mocorog. Kétoldalt fáj a petefészkemnél és keményedik is a pocakom, meg feszült is vagyok és a közérzetem sem az igazi. Fáj a hátam, derekam de ezen kívül semmi.
2009. febr. 27. 17:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nagy magas cikk-cakkos hegyeket rajzolt és a baba nem mozgott. Tehát nem az ő mozgása miatt keményedett a hasam, hanem a fájások miatt.
2009. febr. 27. 17:03
 6/13 anonim ***** válasza:

jajj de jóóó,itt a napokban,lehet már ma? baba lesz!!!

nem korai már a baba kijövetele,hidd el,tudják mikor kell kijönniük!

szép és könnyű szülést!!!!!

2009. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

na most picit be pánikoltam,mert ugyan ezek a tünetek vannak nekem is! hol fogsz szülni,mert lehet,hogy találkozunk:)

első voltam!

2009. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem tudom miért, de már régen azt érzem, hogy előbb jön a kiírt időpontnál, pedig eddig semmi jel nem utalt rá. Ma pánikszerűen rendberaktam a gyerekszobát az teljesen kész, de még volna mit csinálni, csak nem esik jól, viszont idegesít, ha nem rendben hagyom itt a lakást és ha hazajövök a kórházból nem lesz erőm.
2009. febr. 27. 17:15
 9/13 A kérdező kommentje:
Én vidéken fogok szölni, nem hiszem, hogy találkozunk.
2009. febr. 27. 17:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem korai 38 hetesen már minden gond nélkül jöhet a baba. Én 38+2 hetesen szültem, és van egy csodálatos kislányom.

Könnyű szülést!

2009. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!