Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy nem folyik el...

Van olyan, hogy nem folyik el a magzatvíz és a fájásokat sem érzed, mégis megindul a szülés?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 12:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném. Összehúzódások nélkül nem tud a baba megszületni.
2010. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem!Szülés megindulásának jelei:magyzatviz elfolyás(nem szivárgás!),vagy fájások rendszeressé vállása!
2010. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Vagy az egyiknek, vagy a másiknak meg kell történnie. Anélkül nincs szülés. :)
2010. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

én is ezt kérdeztem anno az orvostól, mármint úgy h nem fog a gyerek csak úgy elindulni.....azt mondta az első gyereknél pláne nem jellemző

olyat már hallottam, h nagyobb fájdalmak nélkül kinyílik a méhszáj, de azért 3-4 ujjnyinál már érzel "valamit" nyugi

a méhkeményedésekkel kezdődik általában a folyamat, de azt is észre lehet venni

2010. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szóval az nem lehet, hogy véletlen olyan magas a fájdalomküszöböm, hogy csak ilyen nyomásszerűt érzek lefelé, meg gyengébb mensis fájdalmakat? (a rendes mensinél általában nem is érzek semmit, nagyon ritkán szokott egy pár órát görcsölni)
2010. márc. 15. 13:08
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben nem reménykednék, olyan nőt még nem hallottam, akinek egyáltalán nem fájt a szülés. Kinek jobban, kinek még jobban...
2010. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Van ilyen. Itt vagyok én. Sem a magzatvízem nem folyt el, sem fájásaim nem voltak, még azután sem, hogy burkot repesztettek és oxitocint kaptam ja és a méhszájam sem volt nyitva, csak jó indulattal 1 ujjnyira. Így császár lett. És azért indították, mert belekakilt a magzatvízbe és azt mondta az orvos, mert annak ellenére, hogy nem voltak fájásaim, mégis vajúdás volt és tönkrement a méhlepény. És a kórházban sem hitte el senki, hogy szülök, nem is vizsgáltak 3 szor küldtek vissza a szobámba, hogy ilyen nincs.

A másodiknál volt magzatvíz folyás, bár a burok ép volt, és fájásom akkor sem. És alig volt nyitva a méhszájam. És szintén császár lett. Mert az első tapasztalatából láttuk ebből sem lesz semmi.

Úgyhogy van ilyen.

2010. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Az orvosom nekem azt mondta, hogy amikor kezd kinyílni a méhszáj, lehet csak keményedéseket fogok érezni. Viszont bizonyos tágulás után már jönnek a fájások is és a magzatvíz is elfolyik. Fájdalom nélkül senkinek sem megy. Az én fájdalomküszöböm is magas, de ezt azért megéreztem. Pedig engem császároztak, 8 perces fájásokkal mentünk a szülőszobára.

2010. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a vajúdás alatt egyáltalán nem éreztem semmit, csak keményedtem és elfolyt a magzatvizem. A dokik csak álltak előttem és nevetgéltünk, hogy ez hihetetlen, hogy szülök, és semmi fájdalmam sincs. Az nst meg alig győzte rajzolni a fájásokat. :D
2010. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
...illetve ctg...
2010. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!