Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S Már most kezdjem...

S. O. S Már most kezdjem nézni az órát, számoljam a fájásokat, vagy ebből még nem lesz szülés?

Figyelt kérdés

Ő a 2.babám.Az elsővel olyan más volt,akkor egész nap nagyon erősen fájt a derekam,és este 7től 10perces fájásaim voltak.De azok intenzív fájásnak mondhatóak.

Most szinte egy hete folyamatosan tompán fáj az alhasam.Szinte mindig.És ma különösen rosszul érzem magam,Nagyon feszült ideges vagyok,és a babamozgás is nagyon fájdalmas,főleg ott lent.És még nem mértem,de bizonyos időközönként tompán belé szúr az alhasamba.Hányingerem van nagyon,és szédülök is.Viszont nem görcsszerű inkább olyan napokkal menzi előtti érzés.Nos?Lesz ebből ma valami?

37+2hetes vagyok,2111es méhszájjal


2010. máj. 5. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem..én is ilyen méhszájjal mentem szülni 2nappal kiírás előtt!
2010. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma még nem biztos. Nekem első babánál szülés előtt 3-4 nappal érdekesen fájt a májam /még magamnak mondtam is hogy nálam ezek biztos a "jóslók":/, meg szúrt ott lent többször is. Mondjuk nekem a magzatvizem folyt el először, és nem voltak fájásaim, csak leírtam hogy ezelőtt voltak ilyen jeleim.
2010. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy szerintem se lesz ebből ma "kalács".Pedig egyre nehezebb ellátnom(egyedül-apa külhon) a 18hónapos nagyfiam....
2010. máj. 5. 20:25
 4/5 Adri baba ***** válasza:
100%

ha ennyire rosszul vagy akkor én bemennék nehogy valami baj legyen.annyit megért hogy azt mondják hogy semmi baj!!:)

Nagyon boldog babavárást!

2010. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este ugyan így voltam (37+4, első baba, 2100 méhszáj). Szerintem front volt megint...
2010. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!