Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azok, akik terhesseg alatt...

Azok, akik terhesseg alatt nem kivantak a szexet: szules utan megvaltozott ez az allapot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 4 hónappal tért vissza a kedvem hozzá, vagy talán addigra rendeződtek a hormonjaim...egyszerűen terhesen féltem, hogy baj lesz (még ha tudtam is, hogy nem), és kényelmetlen is volt minden testhelyzet, szülés után meg nagyon nehéz volt anya üzemmódból átállni nő üzemmódba...

De most megint minden tök jó! S bár türelem kellett ehhez, de azért csak javult a helyzet!

Egy dolgot viszont ne vegyél komolyan: ha valaki azt írja, hogy márpedig én szexistennő voltam terhesen is és szülés után már 2 héttel is, és mindent megadtam a páromnak, és te hülye vagy, ha nem ezt teszed! Sajnos nem mindenki működik így, és ha nálad sem így van, akkor beszéld meg a pároddal (reméljük normális férfi és megérti, az én párom nagyon normálisan kezelte)!

Nem szabad, hogy még a stressz is rád telepedjen, amiatt mert esetleg rosszul érzed magad, mert nem megy a szex egy ideig!

2011. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, megváltozott.
2011. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es a linket is! Es szoptatni tudtatok kozben? Csak azert kerdem, hogy a szoptatas nalatok mennyire befolyasolhatta a szexualis vagyakat.
2011. ápr. 1. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig nem volt kedvem, se energiám hozzá. Az első év majdnem végig így telt el.
2011. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az elején, szoptatás mellett furcsa volt a szex, mert volt, hogy folyt a tejem is...ááá...tiszta illúzióromboló volt. Olyankor nem tudtam koncentrálni, úgy meg nem megy a szex...

De átértékeltem magamban a helyzetet, és tudtam, hogy most ez egy ilyen időszak, jelenleg a babám a legfontosabb, most neki kell leginkább megfelelnem. A párommal pedig átbeszéltünk mindent, mert tudom, hogy neki is vannak szükségletei...viszont nekem szerencsém van a a férjemmel, mert ő mindig azt mondta, hogy ezt közösen vállaltuk, így közösen vészeljük is át. :)

A helyzet pedig folyamatosan javult, egyre inkább visszatért a kedvem a szexhez. Szóval türelem kellett hozzá.

2011. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú, ez most megnyugtatott:D Én 8 hónapja szültem, közbe alig volt szex, mert féltünk. Azóta is elég ritka, és többnyire, hogy ne okozzak csalódást, eljátszom, hogy én is szeretném. Aztán néha úgy vagyok vele, mint ahogy a mondás is szól: Evés közben jön meg az étvágy. Még szoptatok, talán ezért is nem kívánom annyira. Előtte se voltam az a nagy étvágyú. Akkor még van esély, hogy a régi legyek:D
2011. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már a terhesség legelején lecsökkent a szex iránti vágyam. Nem mondom, volt egy pár nehezebb hét is közöttünk emiatt, amit nem dörgölt az orrom alá, de éreztem, hogy a párom kissé magába zárkózott. A pánik tört rá, hogy lehet ez már így is marad örökre, és ezt évekkel később vallotta be.

A szülés után 2-3 hónappal kezdtem regenerálódni szexuális téren, de nem volt még az igazi, mert folyt közben nekem is a tejem, és a seb is húzódott. Szóval nyugi, mindenki megküzd ezzel, csak kevesen vallják be. A "terhesen és szülés után 2 héttel szexistennő" legendában én sem hiszek.

2011. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de el kellett telnie egy kis időnek. A szülés után teljesen rá voltam hangolódva a fiamra. Persze élrtünk nemi életet, de nem élveztem annyira, mint mikor már néhány hónapos volt a fiam.
2011. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen megváltozott szülés után kb 11 hónappal... Addig a hátam közepére se kívántam! Szoptattam is, még most is szoptatok (most 14 hónapos a fiam) kétszer, de már nincs gond a szexuális étvággyal!
2011. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!