Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen megváltozott terhessé...

Teljesen megváltozott terhesség alatt a szexuális életem. Ez normális? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amíg nem tudtam, hogy baba jön, normális volt az igényem erre, mint előtte. Aztán hirtelen nem kívántam a párom, és a közeledését is elutasítottam. 11. hétig.

Most már 12 hetes vagyok, és egy hete folyton azon jár az eszem. A párom meg csak les, hogy mi van, új feleséget kapott? És erotikus álmaim vannak éjszaka, amik eddig nem igazán voltak.

Persze a férjem örül a mostani "szexőrült" feleségének, de ez normális? Úgy értem, hogy meddig tart? Néha naponta 2x is kívánom a férjem, és ha otthon van, egyszerűen nekiesem.

Úgy tudom, az utolsó harmadban megint változik a libidó.

Ti mit tapasztaltatok?


2009. aug. 28. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a sexuális étvágyad :-), a hormonoktól van. Hajaj még az orgazmus is gyorsabban jön! Én is ilyen voltam az első két harmadban, de a párom engem mindig visszautasított, már 6 hónapja nem sexeltem :-(... de beletörődtem. Annyira félt, hogy valami bajom lesz. Most a 3. harmadban már nyugisabb vagyok és akkora a pocim, hogy nevethetnékem támad ha a sexre gondolok. Erotikus álmaim nekem is vannak néha! Minden jót nektek :-)
2009. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális! Én is így voltam. Előfordult, hogy orgazmusra ébredtem!! Most már a 36. héten már egyre ritkábban kívánom, de még most is előfordul. Nekem azt mondta a doki, hogy a babának semmi baja nem lesz, főleg amíg a méhszáj teljesen zárt. Utána már kicsit jobban kell vigyázni. Fertőzésektől és a szülés beindulása miatt.

Ha nem vagytok eltiltava a sex-től és minden rendben van, akkor elég szép idők elé néztek!!!!!

Boldog babavárást!!

36 hetes km

2009. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Ennek örülök, hogy normális. A férjem is örül neki.

Az orgazmusom pedig tényleg gyorsabban jön, és intenzívebb is, mint előtte volt.

2009. aug. 28. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hihi:) Én is így voltam az első terhességemnél, sokkal többet volt szex mint előtte és még az utolsó hetekben is naponta volt együttlét.

Szinte másnaponta voltak mindenféle szép álmaim ezzel kapcsolatban :))

A szülést mondjuk nem indította be már a vége felé, mert túlhordtam a fiam, de rendkívül kiegyensúlyozott volt a terhességem és a kapcsolatunk is emiatt :)


Na most a másodikat várom, ennek a szöges ellentétét tapasztalom sajnos, szex után nagyon görcsölök így aztán egyre ritkábban vagyunk együtt..és ez igy lelkileg sem tesz jót, meg a férjem se tudja mire vélni.

Ezt csak azért írom, mert ilyen is van és az első terhességemet visszasírom ilyen szempontból.

2009. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányommal én is nagyon kívántam a szexet,de a párom félt töle.Àlmaim is voltak,söt álmomban még orgazmus is. :)

Most pedig eszembe sem jut.Azért a derekam beadom néha,de eggyáltalán nem vágyom a szex után.

2009. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En a 12. hetben vagyok, de sajnos mar 6-7 hete nem volt egyaltalan szex, en ra sem birok gondolni, meg amugy is egesz nap rosszul vagyok.

Ami erdekes, hogy almombn nekem is volt mar tobszor orgazmusom az utobbi par hetben, de ennek ellenere nem kivanom a szexet.

Remelem nekem is hamarosan ilyen kellemesen valtozik majd az etvagyam a ferjemre, mint neked!

Boldog babavarast!

2009. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most a másodikkal vagyok harmadik harmados. Az elsővel is és most is (férjem szerint) nimfomániás vagyok. Az hagyján, hogy non-stop, meg alvás közbeni orgazmus, de egyre jobban "gyötörnek" olyan helyzetek, alkalmak, amik előtte eszembe se jutott volna. Pl. valamelyik nap kettesben sétálunk, nekem meg egyfolytában azon járt az eszem, hol van valami susnyás, ahova bevihetném a férjemet :) Múltkor moziban voltunk, a fele filmre nem emlékszem... Ha rámnéz, már orgazmusom van. Néha viccesen megjegyzi, hogy várja már a szülés utáni 6 hét pihenőt...

2009. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal.

A védőnőmtől és a nőgyógyásztól egy kicsit cikinek tartottam ilyet kérdezni, az anyámtól meg pláne.

Szerencsére nekem eddig sem hányingerem, sem émelygésem nem volt, eddig csak ez a kellemes dolog ért így a terhesség alatt, és remélem ez végig így marad.

Szinte az összes pasira gerjedek a környezetemben, hihetetlen dolgok jutnak néha az eszembe. Nem mondanám, hogy előtte prűd voltam, de amiken jár az eszem az már néha megijeszt. A napközbeni munkámra sem tudok odafigyelni, mert szinte állandóan az jár a fejembe.

Mindenesetre a férjem nem panaszkodik. :)

Jó babavárást mindenkinek, és mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 29. 07:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia(sztok)!

Irigykedve és ne haragudjatok, de mosolyogva is olvasom a kérdést is, illetve a válaszokat is, melyben leírtok egy-két helyzetet is.

Sajnos én még 18 hetesen sem kívánom a szexet, és ha a párom próbál nagyon finoman közeledni akkor én meg próbálom hárítani :-(. A terhességem előtt nimfomániás voltam, most a szöges ellentéte. A 18 hét alatt talán 5ször ha együtt voltunk. Volt olyan, hogy nagyon megkívántam, de akkor pont nem volt otthon. Micsoda pech!

Abban bízom, hogy talán még változhat a helyzet.

2009. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!