Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért csak Geréb Ágnest büntetik?

Miért csak Geréb Ágnest büntetik?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem védem őt, de viszont azokat a kismamákat is nagyon elítélem, akik úgy döntenek, hogy a saját drága kis kényelmük miatt otthon szülnek! Őket is nagyon megbüntetném! Nem csak Geréb a hibás, hanem a kismamák is! A kislányom most 2 hónapos, és el nem tudtam volna képzelni, hogy itthon szüljek, a kórház azért van, hogy ha bármi baj adódna, azonnal segíteni tudjanak! A lányomnak is a nyakára volt tekeredve a köldökzsinór, és majd születése után kb 3-4 perccel sírt fel, addig szenvedtek vele, hogy tisztítsák a légutait, hogy végre levegőt vegyen. Geréb ezt hogy oldotta volna meg? Lehet hogy halott lenne a gyerekem!
2011. márc. 29. 15:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%
Az EU jogharmonizáció egy kicsit bonyolultabb dolog nem minden kötelező, meg kellene vizsgálni, mi volt az tulajdonképpen.Ha például csak ajánlás, akkor az jórészt nem ügy.
2011. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk ettől függetlenül, hogy csak ajánlás azért én elgondolkodnék rajta, hogy ahogy a mi országunk áll kell-e nekünk szembe menni azzal, amit a sokkal fejlettebbek ajánlanak, meg jónak tartanak, mert, amit a magunk eszétől csinálunk, az sehova nem vezet, elég csak körbenézni minden területen ebben az országban. :(
2011. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
AZ az "áll" meg "nekünk" nem tudom mit csinál ott. o.o
2011. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!