Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves Anyukák! Milyen változá...

Kedves Anyukák! Milyen változásokat hagy a női testen, testben a gyermek szülés?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat várok, arra, hogy akik szültek már milyen változásokat tapasztaltak a testükön?

Fel akarok készülni mindenféle testi változásra, ezért szeretném tudni, hogy mi változik a nő testen és mi marad meg olyannak mint a szülés előtt?


2011. márc. 24. 09:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Én mindig vékony voltam, a terhesség alatt csak 10kg-ot híztam, de szakadt mindenem. A hasam nem látszik a striáktól, a combom kívül-belül, a mellem, a karom, a vádlim, mindenem. Pedig már terhesség előtt kentem magam a legjobb cuccokkal, de hiába.

A mellem az meg...31hónap szoptatás megtette a hatását, de ezek mellett sem bánok semmit, a fiam mindenért kárpótol. A csíkokra meg úgy nézek, mint hősi sebesülésekre.Császáros voltam ráadásul.

Viszont odalent meg szűkebb vagyok mint előtte, a párom örül neki. :-)

2011. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia.Ez attol is függ mire vagy "hajlamos".Nekem olyan csikos maradt a hasam mint a zebraknak:D(4honap után)Persze a kinyúlt bör is megmaradt.A mellem is csikos a tejcsi miatt de valahogy nem tud érdekelni legalább mindenki látja hogy már szültem:))Ja és semmi sem olyan már mint szülés elött de a pici mindenért kárpótol majd:DSok sikert.
2011. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez a genetikatol fugg en 12kilot hiztam egyaltalan nem lettem csikos olyan a hasam mint elotte a mellem sem csikos es ugyanannyi kilo vagyok mint szules elott egy csaszaros anyuka
2011. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én nem híztam a terhességemmel. Szülés után 3 kg volt plusszban rajtam, most pedig még vékonyabb vagyok mint terhesség előtt. De nem férek bele az akkori ruháimba: vállban nem jók a blúzaim és a szűkebb szoknyáim csípőben.

Mindig kicsi mellű voltam, de szülés- szoptatás után a mellem talán még kissebb mint volt, nagyobbak lettek a mellbimbóim...

Nem maradtam pocakos, de a hasam sem a régi...

Nem repedt a bőröm, de azóta narancsbőrös a combom és a fenekem.

2011. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyedi. Nekem az első után csak a melleim változtak már nem voltak feszesek és évről évre egyre több májfolt lett az arcomon. Most a második után még van hasam a mellem még rosszabb. Igaz a kisfiam még csak 3,5 hós és még sok minden változhat. De ezek eltörpülnek mert amit a gyerekek adnak az sokkal jobb, több, szebb bárminél.
2011. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szia! Vékony testalkatú vagyok. 20 kg jött fel terhesség alatt. Ebben nagyon sok a víz, borzasztóan vizesedtem. (7 hós terhességtől só mentes diétára voltam fogva). Szülés után 3 héttel már semmi nem volt rajtam. 1 hónappal utána 5 kg-val voltam kevesebb mint terhesség kezdetén. Azóta se jött vissza az az 5 kg. (2 éve). Csíkjaim nincsenek, illetve minimális a combomon, meg a fenekemen. Első perctől kezdve kentem magam babaolajjal. Nem tudom számított-e valamit.
2011. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 kisnita ***** válasza:

Szia!

Hát szokták mondani a "régi öregek", hogy a test megváltozik a szülés után. És ez tényleg igaz. Én sokat híztam, de a legtöbb víz volt, nagyon vizesedtem. 100 kg-val gurultam be szülni, másnap már csak 90 voltam, addigra lement a sok víz rólam. Hazamentünk szépen felhíztam 108 kg-ra :S Most 20 hónappal a szülés után kevesebb kg vagyok mint a terhesség előtt (terhesség előtt 75 kg voltam most 72) de soha ennyi zsír nem volt még a csípőmön. Sokkal szélesebb a csípőm mint valaha volt.

Ezen kívül csíkos a hasa, lóg a karomon a bőr (a sok fogyástól) a lábam elég vékony, az ugyan olyan mint volt. A mellem se lett szebb... meg ereszkedett, csíkos nem lett ugyan, de másabb a formája mint volt.

Császárral szültem úgyhogy egy kb 14 cm-s vágás is van a hasamon amire kb 1-2 cm bőr rá is lóg.

2011. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
9.23-as vagyok. Még szopik este a kisfiam. A cicimen kezd a dolog látszani, de nem érdekel.
2011. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem a császár következtében van egy 13cm csik bikinivonal alatt,de ez majd eltünik állitólag. A hasam egy kicsit "lógóbb" lett,de tornával és pici csokimegvonással eltünne,de még lusta vagyok.A melleim kicsit kisebbek,és olyan löttyedtebbek,most hagytam abba a szoptatást.2 gyerekem van,egyébként aki meglát mindenki azt mondja hogy ugy nézek ki mintha egy sem lenne.
2011. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9.26 vagyok, a hasam is a régi lett már szülés után 4 héttel. Ez még lemaradt.
2011. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!