Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testi változásokat...

Milyen testi változásokat tapasztaltatok magatokon szülés után?

Figyelt kérdés
ilyenre gondolok,h-aranyér,viszér,lábfájás-cipőméret-változás,frontérzékenység,allergia..stb.és esetleg megirnátok a korotokat?
2009. ápr. 16. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok, 15 hós a lányom.

Egy tehén lettem és nem tudok fogyni (császároztak, így még nehezebb)

Az eddigi f kosaras melltartóimat g-re kellett cserélnem

Soha nem voltam allergiás, most 3 hete nem kapok levegőt

Volt aranyerem, de az elmúlt

Ja és szülés utáni depresszió, de ez is elmúlt

2009. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 31 éves vagyok, a kislányom 8 hós. problémamnetes, könnyű szülés volt. A terhességem is. Sokat nem híztam, 4 kiló plusszal maradtam. Az ízületeim fájnak. Reggel ébredés után kell néhány perc mire el tudok indulni, tök le vagyok merevedve (legfőképpen boka és hát). Cipőméretváltozás nincs. Frontérzékenység maradt, mint a baba érkezése előtt volt. Aranyér elmúlt, nem is újult ki azóta szerencsére. Amilyen fitt voltam 9 hónap alatt, annyira tropa és roncs lettem mostanra. De nem adom fel, el fogok kezdeni tornázni (csak eddig nem mertem a szopizás miatt).
2009. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 29 éves vagyok. Császároztak. A heg minden frontnál fáj, és a terhesség alatt előjött komplikáció is megmaradt, bár enyhült.Fáj a hátam, a derekam, és migrénes lettem.
2009. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagyok, 2 gyerek után. Az eredeti súlyom visszanyertem, de kicsit anyukásabb lettem. A szoptatás miatt a mellem már egyáltalán nem olyan, mint a terhesség előtt. Az első gyermek 1 éves volt, amikor elkezdődtek a migrénes fejfájások. Pár napja kiderült pollenallergiás vagyok- ez független szerintem a szüléstől. Hideg időt megérzi a térdem, nagyon fáj. Jelenleg egy kis depresszióm van, 3 éve folyamatosan itthon vagyok a gyerekekkel, ritkán tudok társaságba menni, de a férjem segít ezen túl lenni!
2009. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok, 3 gyerekes. 3 hónapja szültem a 3. babát. Nem maradt rajtam több, mint 3-4 kg. Viszont néha depis vagyok, nehezen találom sokszor a szavakat, ha beszélgetek valakivel. A kínzó gyomorsavam elmúlt. Néha utálok tükörbe nézni, de nem adom fel, itt a tavasz:-) Szeretnék vele együtt én is újjászületni.
2009. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

szia! én 27 vagyok. nagyon könnyen viseltem a terhességet, császárral szültem, és már a kórházból 1 kiló minusszal jöttem haza. Azóta is vékony vagyok, ezzel nincs gondom. Aranyerem volt a szülés után, 3-4 hónap is eltelt, mire elmúlt. a vágásom még most is /7 hónappal később/ érzi a frontokat, de nem fáj, hanem viszket olyankor:-) jah, és ami a legérdekesebb, hogy szerintem nőtt a lábam egy méretet, mert az összes cipőm mintha kicsi lenne rám, pedig én tényleg nem híztam a terhesség alatt.

A derekam szokott fájni, de inkább a kisfiam 8.5 kilója miatt, amit 48 kg-val egyre nehezebb cipelni.

2009. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is 27 vagyok. A terhességgel híztam is, de visszafogytam nem vagyok vékony, de azért normál súlyú.

Aranyerem nem volt, visszerem se és lekopogom nem is lett.

Viszont eszméletlen ronda csíkos lett és maradt a hasam,és ki is tágult a bőr ezzel semmit se tudok kezdeni.:((

Ami gyógyszer eddig hatott fejfájásra ilyesmire az már semmit se ér, helyette egy másik hat csak ami viszont terhesség előtt nem ért semmit.

Az allergiám kicsit rosszabb lett, de annyira ez se vészes, mivel kutya macska nincs körülöttem.

A lábam mérete nem változott.

Ja és a cicim is kisebb lett sajna:((

2009. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

26 vagyok, első babámat születm 7 hónapja. Én viszont az ellentét vagyok, a terhességem kezdetéhez képest 5 kiló mínuszban vagyok (padig a terhesség alatt 11-et híztam), még szoptatok, valószínű attól, mert enni eszek rendesen, de már úgy nézek ki, mint egy anorexiás, még a cicim is kisebb lett :-(! Pár napja viszket egyfolytában a szemem, remélem nem allergia, de ki tudja!

Én sem találom néha a szavakat, fejben nem vagyok már olyan képben a beszélgetések közben, biztos a kicsi köti le tudat alatt is minden gondolatomat.

Sima szülésem volt, de gátmetszéssel. A farcsontom egyik oldalt néha még most is fáj, ha túlterhelem magam.

Meg néha úgy érzem, hogy türelmetlenebb vagyok másokkal, jobb hármasban a kis családommal.

2009. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen szültem 7 kg t híztam össz, én is mínuszba voltam amikor kijöttm...migréneim lmúltak, aranyerem nem jött ki, én csak jobb lettem szülés után, ezért vágyok(persze nem ezért)kistesóra is mielőbb.

Ez genetika, alkati kérdés senki se tehet ezekről.

Mielőbbi gyógyulást vagy felépülést kívánok mindenkinek!

2009. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

4 hónapos a babám, könnyű terhesség volt, könnyű szüléssel. Amúgy is elég vékony voltam, most meg fogyok egyre jobban, már egy gilisztához hasonlítok. Levágattam a hosszú hajamat, mert nagyon hullik. Más testi változás nincs, inkább lelkiek vannak.

Egyre jobban utálom az embereket, mindenki leáll(na) velem beszélgetni, én meg ezt nem szeretem. Jobban szeretek csak és kizárólag a babámmal és a férjemmel lenni.

Férjemmel eddig is nagyon szerettük egymást, de mióta babánk van, még nagyobb a boldogságunk. A szex nem az igazi, még mindig mintha a szüzességemet veszteném el. Remélem ez a probléma mielőbb megoldódik és akkor tényleg tökéletes lesz minden :)

2009. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!