Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testi változásokat...

Milyen testi változásokat tapasztaltatok magatokon szülés után?

Figyelt kérdés
ilyenre gondolok,h-aranyér,viszér,lábfájás-cipőméret-változás,frontérzékenység,allergia..stb.és esetleg megirnátok a korotokat?
2009. ápr. 16. 13:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónapos a babám, én pedig 39 vagyok. Császárral szültem, s azon szerencsések közé tartozom, akik gyorsan visszafogytak. hasam szinte teljesen a régi, csak egy kicsit löttyedtebb, sajna. A vágás nem fáj már régóta, de mintha be lenne picit dagadva. Az általad felsorolt dolgok egyike sem vonatkozik rám, semmi ilyesmi nem jött ki rajtam. A depiseknek üzenem, hogy szakítsanak időt maguknak mindenképp, ha csak egy órát is naponta, nagyon sokat jelenthet. Most, hogy itt a jó idő, napra kell menni minden nap, sokat sétálni és finomakat enni. A társaságot szerintem néha nem árt egy kicsit erőltetni a depi elkerülése végett.
2009. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

En 26 eves leszek ket het mulva, negy honaos az elso babam. Mindig vekonyka voltam, de terhesen 25 kg-ot hoztam, szoptatni igy sem tudtam. A felszedett kilok 2-3 honap alatt lementek, tornazom rendszeresen, probalok izmositani, ennek ellenere tovabb sorvadok, mar lassan a gyerekosztalyon kellene vasarolnom a kozel 180 centim ellenere...

Melltartot mar szinte csak jelkepesen hordok mert a mellem kisebb lett. Aranyerem szules elott egy hettel jott ki, de egy honappal szules utan elmult. Viszerem azelott is volt a sok jarastol, ami a munkammal jart, rosszabb nem lett.

A beszedem osszeszedettsege nem az igazi, sokszor mashol jar az eszem, mint kellene, munkam soran angolul beszeltem kizarolag, de rengeteget felejtettem nehany honap alatt.

Osszessegeben sokkal nyugodtabb, kiegyensulyozotabb vagyok, mozgasban meg jobban porgok es szaladgalok, mint korabban.

A derekam vastagabb lett, nincs mar haj, a bor sem log, megis vastagabb 2-3 centivel.

2009. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagyok, egy éve szültem császárra, 10 kg jött fel, amiből kb. 4 maradt, ami a hasamon meg is látszik, elég nagy úszógumi maradt sajna, csíkok szintén. Viszér nem volt előtte, na most lett több is :-((, derekam sokszor fáj, előtte "azt sem tudtam, hogy van derekam", vágás helye néha viszket.Na, rendesen beszélni én sem tudok már, iszonyat hiányzik néha a felnőtt társalgás...Ja, csúnya pattansos bőröm volt előtte, ami nagyon sokat javult azóta:-)))
2009. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
31 leszek nyáron.5 és fél hónapja szültem,természetesen.10-11 kg híztam a mi 2-3 hónap alatt le is ment,de mégis derékban és combban olyan mintha lenne rajtam 1-2 kg ,átalakult a testem:-( Viszerem,aranyerem nem volt és nem lett.A hasam és combom csíkos,de viselhető.A bőrömmel nincs gond,csak hullik a hajam.Azt mondták,hogy a szoptatás miatt.Más nem változott.
2009. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 24 éves vagyok, 4 hónapos a kislányom. Aranyér, meg viszér, meg ilyesmik hál istennek elkerültek, a terhesség alatt 13 kg-ot híztam, abból 2 maradt. Ami változás, hogy csomókban hullik a hajam, és emellett két nap alatt lezsírosodik... eddig akár egy hétig is bírta mosás nélkül! asszem ennyi :o)

2009. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 34 éves vagyok, májusban lesz 1 éves a kislányom, aki természetes úton született. Nekem kicsit kijött az aranyerem szülés után (előtte sosem volt), jelenleg kb. 6-8 kg-val vagyok több sajna, mint a versenysúlyom, ami zavar. Szerencsére csak engem, épp a héten volt egy őszinteségi rohamunk a férjemmel és biztosított, hogy Őt nem érdeklik a felszedett kilóim, Ő engem szeret és kíván úgy ahogy vagyok. Ennek ellenére én jobban érezném magam, ha vissza tudnék fogyni a súlyomra. Érdekes egyébként, mert kb. 12 kg-t szedtem fel a terhesség alatt, mégis ebből kb. 8 megmaradt. Hasamon van elég sok, de jó volna combból és fenékből is fogyni. Ezen kívül ami még nem tetszik, hogy a lábamon megjelentek olyan apró érmegpattanások, amiket azt hiszem nem nagyon lehet eltüntetni és sajna elég csúnya. Aminek viszont örülök, hogy egyetlen csík sem lett rajtam.
2009. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
29 múltam, van egy 5 éves, és egy 4 hónapos kislányom. Mindkét alkalommal császárral szültem. Első babánál 1 éves korára nyertem vissza eredeti súlyomat (54 kg). Most még mindig 15 (!)kg van rajtam. Hullik a hajam, aranyerem múlóban, melleim a köldököm környékén, császárom hege keloidosan gyógyult meg. DE! Akkor is megérte!!!
2009. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok, 8 hónapja szültem, könnyű terhességem és szülésem volt.

13 kg-t hiztam, teljesen visszafogytam, a csipőm szélesebb legalább 5 cm-vel.

Terhesség óta a farkcsontom annyira fáj hogy sokszor felállni is alig bírok.Bőröm zsíros lett és szoptatás alatt izzadok, pedig régebb soha.

És ugy érzem erősebb és több szőröm lett a lábamon.

2009. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok. Kisfiam 1 éves. Semmi plusz nincs rajtam, de a hasam nem olyan feszes, mint előtte. Viszerem volt a bal lábamon, mostmár a jobb lábamon is van. A térdeim szoktak fájni. Más nincs :).
2009. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


lassan egy nyugdijas klubhoz hasonlitunk :-)))


de ugye abban egyetértünk,h megérte..a többin meg dolgozunk

2009. ápr. 17. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!