Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha lehet választani az otthons...

Ha lehet választani az otthonszülést, miért nem lehet a császárt is, mint pl. Németországban?

Figyelt kérdés

Itt egy kérdésben olvastam,hogy Németországban lehet választani császár és hüvelyi között.

Nem akarok vitát nyitni,csak kíváncsi vagyok szerintetek miért nem lehet a császárt itthon is választani?


Jó,tudom,pénzért mindent.Meg veszélyesebb állítólag.Szerintem az otthonszülésnek is vannak veszélyei,de ha egészséges kismamáról és babáról beszélünk,akkor lehet otthonszülés.De császár miért nem?

Nem vagyok az otthonszülés ellen,se mellette,ez mindenkinek saját döntése kell,hogy legyen.De ennyi erővel lehetne saját döntés a császár is.

Még egyszer szeretném hangsúlyozni,nem akarok vitát nyitni,csak szeretnék az én testemről én dönteni,ha lehet(ne).


2011. márc. 17. 19:55
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

kedves Utolsó Válaszoló!

Egyenlőre úgy néz ki a helyzet,hogy nem merem bevállalni.Nem mondott senki biztosat erre még így se,várok pár hónapot(évet) addig gyűjtöm a pénzt aztán hátha lesz az az összeg amiért valaki rábólint vagy összegyűlik a magánklinikára való.

Bizonytalanra nem megyek,akkor inkább még tovább szedem a gyógyszert.

Szóval neked sok sikert én egyenlőre feladtam a keresést.Sok volt a negatív hozzá állás,elég volt egyenlőre a lelki fröccsökből.

2012. jan. 6. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!