Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fajdalmas a rendes...

Nagyon fajdalmas a rendes szules? Milyenek a fajasok? Szuro, hasito, esteleg gorcs szeruek? Es kinek mennyi ideig tartott a szules?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 12:29
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat. anyukam sem erezte amint vagtak, csak a varrasnal adott ki egy kis hangot, 1 pisszenest. de azt hiszem hogy az mar semmi hiszen mar kint a pici es attol nagyobb orom szerintem nincs
2009. febr. 17. 16:23
 32/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a császárt is lehet szülésnek nevezni. Nemigazán hasonlítanám össze egy műtéttel, mivel engem már kétszer is műtöttek és bizony tudom, hogy nem kellemes utána sokáig! Én kb 2hét múlva fogok szülni és bárhogy is szülessen meg a baba biztos nem lesz olyan rossz mint egy műtét! Hiszen ott lesz mellettem a pici fiam! Egy műtét után meg csak a fájdalom van ott!
2009. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

15.42-es

Akkor bizonyára kedves kérdező Te sem úgy gondoltad ahogy.... talán rosszul fogalmaztál a császárról és nem akartál megsérteni senkit.....

Én asszem a kérdésedre is válaszoltam, kérdezted, hogy milyenek a fájások, le is írtam Neked, akárcsak már százezren ezen az oldalon. Nem érzem, hogy kioktattam volna bárkit is.

Egyszerű: ki így szül, ki úgy,a végeredmény ami igazán fontos és persze, hogy egészséges legyen mind a mama mind a baba.

Úgysem Te fogod eldönteni hogy szülsz....hacsak nem celeb vagy,akkor lehet.

És egyébként ezer film is van fent a neten, ha annyira kiváncsi vagy.

És szerintem Te vagy a tegnapi kérdező, aki a császárral borzolta a kedélyeket.

Ennyire unatkozol?

2009. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
tevedsz.sosem irtam meg a szules kategoriaba, na de mindenki azt gondol amit akarsz. velemenyre nem vagyok kivancsi, sem a csaszarvagas nem erdekelt, mivel nem erra iranyult a kerdesem, legkisebb gondom is nagyobb annal minthogy valakivel el kezdjek kotekedni, mas rajtad kivul nem szolt le, es en sem szoltam volna le senkit.ha nincs tapasztalatom a temaval kapcsolatosan ami a masik fajta szulesrol szol, akkor nem irok semmit.na mindegy
2009. febr. 18. 00:31
 35/38 A kérdező kommentje:
mellesleg nem vagyok kisgyerek aki meg nem latott a tv-ben szulest, ha ugy akarom ott nezem meg, ha akarom a neten, es ha akarom megkerdem itt, azt mar hagy dontsem el en hogy mikent erdeklodom.kerdeztem valamit, kedvesen vissza reagaltam es halasan minden kedves valaszolonak, akkor meg miert riogatnak meg haboritanak barkit is?nem szokasom unatkozni
2009. febr. 18. 00:39
 36/38 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a jó a szülésben?

Hogy ha már elindul, akkor tudod, hogy előbb-utóbb itt baba lesz! Fájdalom szempontjából ez azt jelenti, hogy akármennyire fáj, tudod, hogy két napnál tovább biztos nem fog tartani. De valószínű inkább, hogy egy napig sem.

Tudod, hogy ha elkezdődött, akkor hamarosan vége is lesz, és bónusz!!: nemsokára meglátjátok egymást.

Nem olyan, mint egy hátfájás, vagy egy fejfájás, hogy nem tudjuk, meddig tart, és mikor újul ki.

Ez 9 hónapig biztos nem kezdődik újra :)

2009. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
koszike:0. enis igy gondolom, es varom is, csak meg picit odebb van. en allok elebe, barmit is hoz a sors, ha nagyon fajdalmas lesz is,de a lenyeg hogy a baba egeszseges legyen.
2009. febr. 18. 15:05
 38/38 anonim ***** válasza:

O.K. Sok sikert!

De különben nem mindig olyan fájdalmas.

Nekem mostanában hat ismerősöm, szült, és egy maga azt mondta, hogy nagyon könnyű szülése volt, három kicsit gondolkodott és azt mondta, hogy nem volt vészes, csak egy mondta, hogy ..hát, elég nehéz volt. meg egy császár, ő is állva fogadott mindenkit, a baba meg a nagyágy közepén békésen aludt.

2009. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!