Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fajdalmas a rendes...

Nagyon fajdalmas a rendes szules? Milyenek a fajasok? Szuro, hasito, esteleg gorcs szeruek? Es kinek mennyi ideig tartott a szules?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 12:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsókkal értek egyet.

18 óra vajúdás után császároztak. A 18 órát szinte végig mozdulatlanul kellett tűrnöm. Sem azt, sem a császár utáni napokat, heteket nem kívánom senkinek.

Legyen szerencséd, szülhess természetesen, és kívánom, h mozoghass! Mozdulatlanul feküdni és úgy szenvedni rettenetes!

2009. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
nem vajudott. egyszeruen csak megvizsgaltak es megallapitottak hogy nem nyilik, tagul, akkor meg mar ha elmegy a magzatviz, nincs mire varakozni,minek szenvedtetni valakit?, el altattak es kesz, vagtak. nem mindenki nyilik, tagulnak a csontok, es azt mar szules elott meg allapitottak, tudta hogy csaszarral lesz neki.meselte hogy voltak kisebb fajasai, de mivel nem szult, es nem is kecimeciztek vele, azt hiszem hogy az semmiseg volt. szoval nem
2009. febr. 17. 14:05
 23/38 A kérdező kommentje:

egyszoval nem mindenkinel egyforman mukodik, szerintem az orvoson mulik, hagyja e szenvedni a not.minek? ha megallapitsak hogy nem tudna rendesen megszulni?na mindegy. lehet hogy o szerencsesebb volt mint mas nok.

azt hogy majd en hogyan fogom a picit vilagrahozni titok, es tudom en is hogy nem lehet befolyasolni, csak remelni tudom hogy nem csaszarral.mondom, ne nem a fajdalomtol, en a vagastol felek. nyilvan en is csak emberbol vagyok es vannak felelmeim.

2009. febr. 17. 14:12
 24/38 Andika82 ***** válasza:

A legelső császáros vagyok.

Van akinél az utlsó pillanatban derül ki a császár, azért hagyják szenvedni, akinél viszont már előre tudják, hogy az lesz, neki azért kell, hogy a baba felkészüljön a megszületésre, ne érje sokk, hogyha nem muszáj. Kutatások igazolják, hogy ha csak ki van "kapva" a pocakbol azt nehezen dolgozza fel és a későbbiekben okozhat problémát. Amíg vajudunk, felkészül a külvilágra és olyan hormonok szabadulnak fel benne, amik segítik hozzászokni a kinti világhoz.

2009. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
jo, hat barhogyan is, en ehhez nem ertek,meg nem szultem se igy se ugy, meg csak fogok augusztusban. en csak annyit tudok errol az egeszrol amennyit o elmeselt. barhogyanis szuljon a no, egyik se kellemes, fajdalommentes, mindennek meg van az elonye-hatranya. majd a sors eldonti.lehetseges szerinted hogy csaszarral legyen egy nonek pl. azert mert alacsony, pl.150cm?a vedonom szerint nem vagyok olyan pici, hogy ne szulhessek rendesen.
2009. febr. 17. 14:44
 26/38 anonim ***** válasza:

Nem kell félne d a szikétől mert nem is fogod látni! Azt sem tudod majd mikor vágtak! SEMMIT nem érzel ott lenn annyira nagy nyomás lesz a gátona baba feje miatt.

annyit fog mondani a doki valószínű h most ne nyomd egy kicsit tartsd vissza...akkor mestzenek majd de pillanat az egész.

2009. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!

Ne mond azt, hogy a császáros SZÜLÉS(!) nem szülés! Tulajdonképpen nem is tudod mi az, hisz nem élted át.

Én császárral SZÜLTEM a kisfiamat de mivel rendes szülésnek indult 14 órát vajúdtam és csak a leges-legvégén vittek a műtőbe.

És igen, pokolian tud fájni a vajúdás, és iszonyúan kimerítő, bár vannak szerencsésebbek akiknek rövidebb ideig tart, illetve a fájdalomküszöbük magas.

Szóval szerintem akkor alkoss véleményt ha majd átélted valamelyiket a két SZÜLÉS-forma közül!

Üdv: 32 hetes

2009. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
szulesnek szules az is de nem nyomod ki megsem, csak ki veszik beloled.nekem aztan tok mindegy hogy ki hogyan nevezi. en csaszarmetszesnek vagy csaszarvagasnak nevezem es nem csak en. nem kell valakit lekritizalni, biztosan nem te szenvedted ki a vilag legnehezebb szuleset, azert mert te mar tul vagy rajta nem kell valakit okitani, nem te vagy az egyetlen es nem is a vilag kozepe ami veled tortent, masra is var es attol, fuggetlenul hogy ki mit hogyan nevez, attol meg marad ami. nem fogok azon filozni hogy ki mit hogyan nevez, attol meg nehez ez is az is es kesz
2009. febr. 17. 15:55
 29/38 A kérdező kommentje:
en sose szoltam le valakit az vegett hogy ki hogyan fogalmazott , ha jot nem tudok irni, akkor nem szolok le senkit.lehet hogy a masik csak rosszul fogalmazott, vagy nem ugy gondolta.kulonben sem a csaszarvagasra voltam kivancsi hanem a MASIK FAJTA SZULESRE. Attol hogy leszolok valakit megvaltoztatok valamit? ami volt volt, aminek meg megkell tortennie megtortenik fuggetlenul attol hogy ki mit es hogyan ir le.es nem hiszem hogy artottam is valakinek azzal a par szoval vagy bunt kovettem volna el.
2009. febr. 17. 16:09
 30/38 anonim ***** válasza:

kicsit a gátmetszésről: nekem volt, nem tudom mivel, és mikor csinálta, nem éreztem és nem hallottam semmit belőle, párom mondta hogy hallotta ahogy elvágta, de én a végén kérdeztem a dokitól,amikor nekiállt varrni, hogy volt vágásom?

Szóval ennyit erről, nem éreztem abszolút.

2009. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!