Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fajdalmas a rendes...

Nagyon fajdalmas a rendes szules? Milyenek a fajasok? Szuro, hasito, esteleg gorcs szeruek? Es kinek mennyi ideig tartott a szules?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 12:29
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
koszonom az osszes valaszt. en viselek barmilyen fajdalmat csak ne vagjak a hasam, ne operaljanak, mert a gondolattol fogok meghalni. nem vagyok kenyes, de az operacio gondolatatol irtozom.de muszaly lesz azt is kibirnom ha ugy hozza a sors. meg van 5 honapom :D
2009. febr. 17. 12:57
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy fitness labdát, ülj rá terpeszben és rugózgass, így laza lesz a gáttájékod, mire szülsz, és könnyebben meglesz a baba. Hastánc is nagyon jó.

Amit a filmekben mutatnak, az tényleg baromság. Fehér nők általában nem is jajgatnak, max. kiáltanak, mint a küzdősportoknál, az erőkifejtés miatt.

2009. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Hazugság lenne azt mondani, hogy nem fáj.

A vajudás rettenetesen tusd fájni, nekem úgy indították meg, egyből 2 percesek voltak, piszkosul fájt. Igaz, hogy időben nem volt vészes, 4-5 óra alatt meglett.

A tolófájások szerintem sem vészesek, azt tökre ki lehet bírni. Előtte a vajúdás a gáz. Nekem a hasam alja fájt, és a szeméremcsontom. Milyen érdekes, hogy ez is egyénenként változó.

Szülés után nekem már semmi bajom nem volt, örültem, hogy túl vagyok rajt. Természetesen megéri, mert egy kis tündért kaptunk érte!!!

Hamar regenerálódtam, és a kórházban sem éreztem rosszul magam, ha jó a szobatársad, akkor ki lehet bírni, meg úgyis jönnek a látogatók!

Könnyű szüléstr kívánok!

2009. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem te fogod eldönteni,hogy miként fog megszületni a babád,hanem a körülmények döntik el.Ha szerencséd van akkor sikerül természetes úton,de császár is lehet a vége.De a szüléskor úgyis erős leszel és el fog múlni minden félelmed.csak a babádat fogod várni hidd el.Egy császárral szülő anyuka.
2009. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

görcsölt már be a vádlid? kb ugyan olyan érzés, csak a hasadban. Ehhez tudnám a legjobban hasonlítani.


2 gyerekes

2009. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
12 órán át voltak szünet nélküli fájásaim. Az egyik karomban infuzió volt, így nem kelhettem fel. Nagyon fájt nekem főleg a derekam. Nem lehet rá felkészülni, hogy milyen lesz. De az tényleg igaz, hogy mindent feledtet, mikor már rajtad van a baba. Életem legszebb élménye volt. A kitolás 15 perc volt összesen, az már semmi a fájásokhoz képest. Bár 12 óra hosszú idő, mindig ha az órára néztem meglepődtem, hogy milyen gyorsan megy az idő. Én örülök, ogy természetes úton szülhettem, bár nagy vágásom volt,15 öltéssel varrtak össze, viszont két óra múlva már egyedül mászkáltam, fürödtem, és hamar felépültem. A császáros szobatársaim szegények nagyon szenvedtek, és a babájukat sem nagyon tudták még emelgetni. Szép szülést, és boldog babázást!
2009. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


látod van, aki fordítva gondolkodik :)


nem kell tartanod semmitől

2009. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Andika82 ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak annyit szeretnék mondani, hogy ha a tesód császárral szült, akkor azt is kellene tudnod, hogy a császáros is vajudik végig, egészen a kitolásig, ha csak nem sürgősségi volt(bár mind a kettő?). Le lehet pontozni nyugodten, de a császárosok védelmében szólok. Mindkét babám csáazárral született, és az elsővel 13 órát, a másodikkal 9 órát vajudtam. Az egyik faros volt, ami nem lett volna akadály, de a kicsim keresztbe tette a lábát, a második végig harántfekvésben volt. Úgyhogy az, hogy a császár nem szülés, kicsit dúrva. Nekünk is ki kell tágúlni és végig kell vajudni. Szerintem neketek könnyebb, mert kinyomod, és elmúlik a fájdalmad, max a gátseb fáj, ami nem összehasonlítható egy nagy hasi műtéttel. Nem akartam senkit megbántani, de végig kellene gondolni, mielőtt kijelentjül, hogy a császár nem szülés.

2009. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszó szívemből szólt!

Én sem terveztem,hogy "kiműtsék" a babámat belőlem,ahogy te írod,de ezt hozta az élet.

És ugyanúgy világrahoztam a kisfiamat,mint az,aki hüvelyi úton szül, és amit remélem másodszorra lesz alkalmam átélni.

A szülés!!! után 3 napig azt hittem belehalok,de túl vagyok rajta,sikerült!

És büszke vagyok rá,hogy én adtam életet a gyönyörűséges,csupa mosoly babámnak!

Aki nekem ezekután azt mondja,hogy a császár nem szülés,kívánom élje át azt a (szerintem) poklot,amit a következő pár nap jelent.

7 hós kicsi fiú anyukája

2009. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura ez a "kiműtik" szó amit használtál,de szerintem mire eljön a szülés ideje érettebb leszel és szülni fogsz nem fogsz félni a vágástól sem ha úgy adódna.Azért remélem nem lesz olyan vitatott ez a kérdés mint,hogy :Miért császároznak annyi nőt?c.előző kérdések egyike.Én is a császárral szülők védelmében írtam.
2009. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!