Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarabb jön a baba lepénylevá...

Hamarabb jön a baba lepényleválás miatt?

Figyelt kérdés

24 hetesen véreztem, kiderült, hogy a lepényem kezd leválni, ezért egy hétig kórházban voltam. Hazaengedtek, mert a bent kapott kezelés után tünetmentes voltam.

Azóta sincs semmi tünetem a 31. hétben járok.

Volt már valaki hasonló helyzetben? A terhesség vége felé vált már le valainek a lepénye? Kihúzhatom a végéig?

Köszönöm a válszokat.


2011. jan. 30. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek a 38. héten vált le a lepény, császározták és semmi gondjuk nem volt!!! Azóta már elmúlt egy éves a gyönyörű kislánya! Ne aggódj kedves kérdező, minden rendben lesz veletek, az a lényeg, hogy ha vérzés van, akkor azonnal menjetek kórházba, de gondolom ezt úgyis tudod! A tudálékos anyuka válaszát pedig szerintem el se olvasd!!! Kár lenne picit is idegesíteni magad ilyen emberek miatt!
2011. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na még egyszer utoljára nekifutok, bár a jelenlegi tapasztalatok alapján nem sok értelme van az eszedre hatni... A szövegértelmezést gyakorold szorgalmasan, mert attól, hogy lekezelően beszólsz másoknak még nem leszel okos. Ha megtanulsz értelmezni egy magyar nyelvű kérdést, attól már lehetsz az. Úgyhogy hajrá.

Kis segítség:

A kérdező NEM AZT KÉRDEZTE, HOGY MILYEN GONDOK LEHETNEK ABBÓL, HA LEVÁLIK A LEPÉNY. A te összes válaszod erre a kérdésre volt válasz, de nem ez volt a kérdés, így a válaszod még mindig tudálékoskodás.

Azt kérdezte, volt-e így valaki. Szomorú, ha neked az a saját tapasztalatod, amit ide leírtál, de azért gondolom ez nem így van.

És azt kérdezte, kihúzhatja-e a végéig, vagy koraszülött lesz a baba - kérlek mutass rá, hogy ezekre a kérdésekre a kommentjeid melyik részében szerepel a VÁLASZ. Nem az okoskodásod, hanem a kérdésre a válasz.


A te szegénységed, ha az izgat, hogy milyen probléma lehet a babával, és nem arra koncentrálsz, hogy egészséges lesz, és nem lesz baj.

Viszont nyilván a te intelligenciádat kérdőjelezi meg, ha nagy mellénnyel, és névtelenül csak azért válaszolsz egy amúgy is aggódó anyuka kérdésére, hogy még jobban kétségbe ejtsd. Képzeld el, ez az oldal NEM SZAKMAI OLDAL, ha szakember véleményére kiváncsi, nem itt kérdez. (ehhez is elég minimális értelem, hogy kikövetkeztesd, szomorú, hogy neked ez sem sikerült)


Aki itt kérdez, az megnyugtató TAPASZTALATOKAT vár arról, hogy más egészséges babát szült hasonló előzményekkel. Internetről mindenki össze tudja ollózni, hogy milyen probléma lehet lepényleválás esetén, de az értelmesebb nem ezzel tölti az idejét, nem akar okosabbnak tűnni (elég siralmas eredménnyel) a többieknél.


Zárszóként: lehet nem ártana tényleg kiírnod az említett kérdést, valószínű meglepődnél, mennyien tanácsolnák, hogy legközelebb ne érezz késztetést egy ilyen válaszra.


Plusz nem tudom feltűnt-e, de senki nem állt melléd, hanem mindenki egyetért azzal, hogy ostoba módon firkálsz, és nem kell veled foglalkozni. Vagy ennek az értelmezése is gondot okoz? Nem lepne meg...


Na jó napot.

2011. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval teljes mértékben egyetértek!

Nem értem miért kell ilyen választ írni, mint az ijesztegetős válaszadó. Én már napok óta nem is olvasom itt a kiírt kérdésekre a válaszokat, mert rájöttem, hogy felesleges! Ezt a kérdést is véletlenül találtam, de meg is bántam mikor elolvastam a választ. Ha valaki kiír egy kérdést, akkor valószínű erősítést kér, hogy NE aggodjon, mert biztosan aggasztják a tünetek. A kérdés kiírója kórházban volt, ellátták, hazaengedték. Biztosan odafigyel rendesen magára. Tehát nem arra volt kiváncsi, hogy milyen problémák lehetnek még és mit csináljon, ha elkezd vérezni. Nyugtatást várt!! Talán 1 hete kiírt valaki egy kérdést, hogy aggodik, hogy ne legyen semmi gond a terhesség végéig és rendben megszülje a babát. Egyébként teljesen probléma ,mentes terhessége van. Erre ahelyett, hogy megnyugtatták volna (vagyis a többség megnyugtatta), jött 2 olyan válasz, hogy 37 és 38 hetes terhesen meghalt a magzat. Na ekkor döntöttem el, hogy nem olvasom ezt a kategoriát többet, mert egynéhány ember nagyon nem tud gondolkodni és mondhatni embertelen!

2011. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív válaszokat.

Én is olvastam nagyon sok rosszat, a neten, de tényleg nem az volt a kérdésem, hogy a legrosszabb esetben mi lehet velünk. Sajnos tudom!! Valóban nem arra voltam kíváncsi, hogy mennyire lehet beteg a gyerekem, ha megszületik, hanem, hogy ezzel a leválással kihúzhatom-e, vagy az ilyen esetekben a babák esetleg hamarabb érkeznek-e.

Minenkinek köszönöm aki bíztat, hogy ne gondoljak semmi negatív dologra, persze igyekszem, igyekszem, de néha nem sikerül.

Persze a párommal már ezerszer végiggondoltuk, hogy ha vérzés vagy fájás van, mit kell tennünk. Egyből kórház, elterveztük az útvonalat, van egy 2 éves kislányunk és hozzá ki az aki a leghamarabb ideér, és hogy milyen esetben hívunk mentőt.

Jaj, kedves válaszolók, annyira szeretnék már túl lenni ezen.

Még egyszer, köszönöm.

2011. jan. 31. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!