Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarosan szülök? Mennyi időm...

Hamarosan szülök? Mennyi időm van még?

Figyelt kérdés
36 hetes km vagyok és ma egész nap iszonyatosan keményeik a pocakom a rendszeresen szedett Mg ellenére. Lehetséges, hogy készülődik a kicsi? Tapasztalt valaki ilyetközvetlenül a szülés előtt?
2011. jan. 16. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
a magnéziumot abba kell hagyni 36 hetesen. Ezek még csak jóslók lesznek...
2011. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, meg már hetekkel előtte is. :o) Szóval nem biztos, hogy ma beindul.

Készülődik a szervezeted, valószínűleg jósjók ezek.


De ha megméred, hogy egy-egy keményedés hány másodpercig tart, az segít. 20-30 mp jóslóknál van, 40-60 mp a rendes fájásoknál. Ehhez hozzá mérheted, hogy hány percenként van egy ilyen keményedés. Mikor mész majd szülni, percre szabályosak lesznek, és besűrűsödnek (de ezt gondolom Te is tudod...)


Jó várakozást és hajrá a finisben!

2011. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azonnal hagyd abba a mg-t ahogy előttem írták. a szülésedet nehezíted meg vele, ha még szeded. 36. héten abba kell hagyni. amúgy tényleg jósló fájások, nem lehet tudni mikor szülsz ebből még.

első amúgy mindent leírt csak én még utánaokoskodok :)

2011. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az sosem baj, ha többen ugyanazt írjuk, mert így legalább megerősítjük egymás szavát kedves 3.:)
2011. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mg-t tényleg hagyd abba. Lehetnek jóslók is, de még bármi lehet. 36-37. héten én is sokat keményedtem aztán pont 41. héten érkezett meg a kislányom. Csak sajna nem magától, hanem indították és császár lett a vége. Remélem nálad azért nem így lesz. Kitartás és sok boldogságot!
2011. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekm már a 30. héten voltak jóslóim, 40.en megindult, de sajna császár lett a vége, túl nagy volt a baba.

Ne pánikolj, pakold össze a táskádat. Ez már a finis!

2011. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!