Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Halvány rózsaszínes folyásom...

Halvány rózsaszínes folyásom van. Lehet, hogy hamarosan szülök? Nem nagyon vannak fájások, csak egy kis jósló.

Figyelt kérdés
Az előbb valami kifolyt belőlem, de nem éreztem, hogy pisilnem kellett volna. Majd ezt követte egy csomó vizes folyás, ami nagyon halvány rózsaszínes. Ma voltam dokinál, a méhszáj puha,de még zárt, a baba beilleszkedett.
2010. okt. 7. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

a folyást ami sok volt tudtad kontrollálni vagy csak ömlött?


ha utóbbi akkor magzatviz csorog/ szivárog.

az rózsaszin az illata édeskés és tiszta áttetsző szine van a folyása akaratlagosan nem szüntethető - nem olyan mint a pisi -


ha igy van telefon a dokinak v. a kórház szülészetére ahol szülni szeretnél és mehettek is.

ha elönt a viz ne kelj fel maradj fekve ha egyedül vagy tedd a telefont a zsebedbe és fekve hivj mentőt !

2010. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudtam kontrollálni, de mostanában tud olyan helyen nyomni a babám, hogy egyáltalán nem tudok pisilni, utána meg rengeteget.

Most alábbhagyott ez a rózsaszín folyás is, de folyamatosan nézegetem.

2010. okt. 7. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Rendben.


ha elindulna a baba akkor kellemes és szép szülést kivánok!!!

2010. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. okt. 7. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatvíz volt rózsaszínes. Nem tudtam, hogy az, így csak kb fél nap múlva a vizsgálaton derült ki, hogy szivárog. Fájásom egyáltalán nem volt.
2010. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, hát eléggé gyanús hogy a magzatvíz egyrésze folyt el, nekem is az volt rózsaszínes, mi újság amúgy, otthon vagy még?
2010. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
8-an hajnalba megszuletett a kislanyom. A magzatviz folyt, ugyhogy este mar a korhazban voltunk. :o)
2010. okt. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!