Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarosan Kecskeméten szülők...

Hamarosan Kecskeméten szülők vannak itt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én Kecskeméten fogok szülni. Június 2.-ra vagyok kiírva. Te mikor szülsz?
2011. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Én várhatóan Május 15-körül! :) Fiú,Lány? Kinél szülsz majd?

2011. ápr. 4. 19:23
 3/19 anonim ***** válasza:
Kislány, és Dr. Temesváry Béla Főorvos Úr az orvosom, nála fogok szülni. Te kihez jársz? Első baba? Nekem első.
2011. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én június 21.-ére vagyok kiírva. Kecskeméten fogok szülni, Dr. Csuka Ferenc a választott orvosom. Én szeretnék szülésznőt is fogadni, mert senki nem jön be velem a szülésre, és úgy érzem rám fér majd a támogatás. Jó babavárást nektek!
2011. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

19.51!

Gratulálok a Kislányotokhoz!:)

Nekem már a 3. baba,Kisfiú. :) Én Dr. Nyirády Tamáshoz járok.Az előző kettő gyerkőcöt a Tankó főorvos úrnál szültem.

2011. ápr. 5. 07:35
 6/19 A kérdező kommentje:

20.43.

Jó ötlet lesz akkor szülésznőt fogadni,ha nem megy be veled ,,senki,,. Ki is kell ezeket a dolgokat használni,ha már lehet.

És? Baba-mamás szobába lesztek Lányok?

2011. ápr. 5. 07:37
 7/19 anonim ***** válasza:
Tegnap 20:43 vagyok! Nálunk első baba lesz, kislányt várunk!:) Még nem tudom milyen szobában leszünk...6 hetesen sajnos feküdtem a nőgyógyászaton ott, és a kórterem tele volt negatív emberekkel, akik folyamatosan fikázták azokat a nőket,akiknek van fogadott orvosa és hogy a baba-mama szoba puccparádé stb. én meg tök rosszul éreztem magam,mert küzdöttem a babámért, és ugye van orvosom és nem annál akarok szülni,aki éppen ügyel. Én elég rossz tapasztalatokkal jöttem el onnan,pedig nem vagyok egy gyenge jellem! Úgyhogy lehet elég lenne egy 2 személyes szoba, majd látom. Szülésznőt mindenképpen szeretnék felkérni segítségnek! Ha van vmi tapasztalatotok az ottani dolgokkal kapcsolatban, örülnék ha megírnátok, mire lehet, kell számítani...!:)
2011. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nos az ilyen ,,negatív,, személyekkel nem kell törődni! Elég baj az nekik,hogy ők nem szeretnek a gyerekükkel tölteni minden pillanatot....ez nem ,,puccparádé,,-zás részünkről,hanem természetes reakció...de nem minden anyuka gondolja így.Sajnos. :(


Tapasztalatok? Azok vannak,már 2 gyerek után.Sokat feküdtem bent sajnos a terhességeim alatt is.Magas a vérnyomásom, a Kislányunk koraszülött lett.A PIC-ről csak jókat tudok mondani.Megtesznek mindent,hogy a kis betegek minél hamarabb rendbe jöjjenek,és mehessenek haza.Nem kertelnek,ha valami gond van,megmondják,de ez a tiszta.


A Fiunk már rendes időben született,de jelzem mind kétszer császároztak,pont a vérnyomásom végett.

Akkor még nem lehetett császárosan baba-mamás szobába menni,bántam is nagyon.Nekem szükségem van a közelségre,és jobban érzem magam a gyerekem társaságában,mint a már említett sok-sok negatív anyukáéban.Remélem most harmadjára lesz hely,és ha nem is sokat,legalább 3 napot együtt tölthetünk.

A nővérkék rendesek/voltak akkor/ eltelt 5 év,nem tudom lecserélődtek-e már.

Remélem nem.Sokat panaszkodnak a tisztasággal kapcsolatban...több hét bent létek után,azt vettem észre,hogy a takarítónéni,igenis rendszeresen,és jól végzi a munkáját,arról viszont nem tehet szegény,hogy az igénytelen nőszemélyek,összekenik a zuhanyt...wc-t...meg jobban esik neki,hogy a fűtőtest mögé dugdossák a használt betéteket,mint hogy félrenéznének,és az ott található kukákba dobnák bele.

Úgy hogy részemről egyik esetben sem a kórházzal,és a személyzetével volt a gondom,hanem a kedves betegekkel! :(((

2011. ápr. 5. 09:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Hát egy hónapja szült ott egy ismerősöm, ő elég negatív tapasztalattal jött ki. Szülés után már sokallta,hogy nem hozzák szoptatni a kisfiát, mire közölték vele,h az intenzíven van a kisfiú egy fertőzés miatt, tehát ha látni akarja csattogjon át egy másik épületbe. És mindenáron azt állították,h a baba még az anyuka hasában fertőződött meg, pedig rendben ment a szülés, időben, anyuka azt gondolja,h az újszülött osztályon kaphatott el vmit a baba. Igazából nekem tényleg a körülöttem lévő anyukák verték ki a biztosítékot. Én mint első babát váró kismama ott aggódtam, ezek meg 40-45 évesen a 4-5. gyerekkel dohányozni jártak le, és csak megszóltak mindenkit, még ők. Na szóval én sem vok fiatal anyuka, 28 évesen leszek először anya, de úgymond ez a középkorosztály kiakasztott. Remélem most olyan anyuka lesz mellettem,aki esetleg jó tanácsokkal lát el,nem pedig negatívumokkal. A kórházzal nem volt bajom,ha ennyi a ktgvetés, nem a kórház tehet róla,h penészes-e a zuhanyfüggöny vagy nem.
2011. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igazából,elég,ha valami nincs rendben a hüvelyével,egy pillanat alatt elkapja a baba kifelé jövet. És ha már szülés után nem is vitték ki neki a babát,akkor valószínűleg tényleg az ő szervezetében volt valami.

De a lényeg,hogy jól van a Picur,és Ő is.


Mi meg bízzunk a jóban! :)

2011. ápr. 5. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!