Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leírnátok, hogy a kitolásnál...

Leírnátok, hogy a kitolásnál mit éreztetek? Akár gátmetszéssel, vagy anélkül. Mennyire fáj? Gátvédelemmel nehezebb megszülni és hosszabb?

Figyelt kérdés
Valakinek ez a rész már megkönnyebbülés, valaki meg azt mondja, hogy neki ez volt a legnehezebb. Kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra.
2009. jan. 29. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy minden egyes fájással közelebb leszel ahhoz, hogy végre megfoghasd a babádat! maga a kitolás már nem szokott olyan rossz lenni, és különben is azért vannak ott az orvosok, hogy semmi baj ne történhessen! amúgy meg bízz magadban, a testedben! többre vagy képes a gyerekedért, mint most gondolod - majd meglátod.

egy 7 gyerekes mami

2009. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon megnyugtattatok. Örülök, hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat, sokat segítettetek vele. Minden jót Nektek!
2009. jan. 30. 09:28
 13/13 anonim ***** válasza:
ugy van ahogy az egyik valaszolo irta.magatol is kinyomodna;)olyan mintha valami a hasadban nyomna ki a babat.te mar akkor nem erzel olyan fajdalmat mind elotte.nekem ez mar nem fajt,ez mar a veg.es a doki figyeli es ha lassa,hogy netan berepedsz akkor bele vag egy kicsit.amit nem erzel me nefelj.a varras sem szokot fajni.en eszre sem vettem,annyira faradt voltam.
2009. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!