Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsyban hogy zajlik pontosan...

Bajcsyban hogy zajlik pontosan a császározás? Légyszi, ha vki tudja, tapasztalta az írja le részletesen!

Figyelt kérdés
Pl. utána mennyivel állítanak talpra vagy egyszerűen csak áttolnak valahova? És a baba?
2011. jan. 5. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2009 februárba szülte ott, és most júniusba ujra. 11 Óra vajjudás után elkezdtek oxitocint adni, amitől a baba szívhangja elmekzdett lemenni, és ezekután toltak a műtőbe, ahol kb 20-30 percet töltöttem, amikor kivették a babát, gyorsan kivitték rendberakni, utánna visszahozták, hogy megnézzem. Mikor kitoltak vissza szülőszobába apuka lezébe volt, gondolom neki adták oda. betették egy kocsiba, nekem nem lehetett a fejemet megemelni, 6 órán kersztül fektettek ott, ahomokzsákkal a hasamon, a babám végig velem volt. Mikr letelt a 6 óra mondták, hogy próbáljam mozgatni a lábam, és felülni. Nekem sikerült, sőt még felálni is, ás egy tolószékbe ültem át azzal toltak a szobába, ahol felfeküdtem az ágyamra, a babát pedig bevitték a csecsemősökhöz, este 10 körül hoztam ki, ha jól emlékszem, utána visszatoltam, hogy tdujak pihenni. Reggel mentem érte, ha fürödtem vagy ilyenek, akkor szintén betoltam, és estére is, hogy abba a 3 napba kitudjam pihenni a szülést. Ha van még kérdésed szivesen válaszolok. Könnyű szülést!
2011. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a kielégítő választ! Én most februárra vagyok kiírva,de ikreket várok így bármikor jöhetnek a fiúk:) Igazából nem biztos,h császár lesz,a dokim azt mondta megpróbálhatom a természetes szülést,csak azért fel akarok arra is készülni. Neked fogadott dokid van ott? Ha igen,ki az?

34 hetes ikres

2011. jan. 7. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, Dr Palczert Miklós, és a Babit kértem fel szülésznőnek.
2011. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem Dr. Dulka Tibor. A szülésznőm pdeig a Zsuzsa. Megmondanád,mennyit kell (ill. nem kell,csak adsz) fizetni a szülésznőnek? Én csak jövő héten kérdezek rá a Zsuzsánál,akkor megyek hozzá laborra meg nst-re.
2011. jan. 7. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mikor megkéreztem nekem azt mondta, hogy nincs tarifája, megkérdeztem a dokit, és általába a felét stokták adni annak amit doki kap. Nekem 50 volt azorvos lesz az orvosom, és 25 adtam a szülésznőnek. Most valószínüleg drágább lesz az orvosom,így a szülésznőm is.
2011. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi,én is kb. így gondoltam!

Kitartást és könnyű szülést neked is! Én még egy kicsit aggódóm,nekem az első szülésem....

2011. jan. 7. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, neked is könnyű szülést, és jó babázást!
2011. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!