Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítség! Mikor jön már?

Segítség! Mikor jön már?

Figyelt kérdés

Én ezt már nem bírom idegekkel!Mindennél jobban szeretnénk már a karunkban tartani a kislányunkat, de ő már csak azért sem akar kijönni.Hétfőre voltam kiírva, 3000-es méhszájjal volt magzatvízvizsgálat.Utána 2 órán át durva fájások, de elmúltak.

Tegnap délután elment a nyákdugó, ma még egy darab mert megint amnioscopia volt.Fájás is volt pár, de mikor nézni kezdtem volna az órát megint elmúltak!

Mit tegyek?Már nem bírom!Mazochista módon fájdalmat akarok és szülni végre!:)

Bocs lányok, a hormonok okozta hangulatingadozás nálam elég gyakori:D


2010. dec. 29. 17:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szioka!

Annyira megertelek :) :(

En 2009. junius 20.-ra voltam kiirva uh szerint. Naptar szerint meg 28.-ra de a doki mindig az uh szerintihez szamolt.

Sot meg mondta is,hogy szerinte hamarabb jon.

Hat elmult 20.-a es en csak vartam de SEMMI egy kis joslon kivul. Raadasul nyar volt,dog meleg es vizesedtem nagyon. Eleg nehez volt. Aztan 29.-en bementunk a korhazba. A doki megvizsgalt,mondta,hogy akkor ha holnapig semmi akkor inditjak. A doki ugy megvizsgalt,hogy onnantol jottek a rendszertelen fajasok de aludni tudtam toluk. Masnap reggel 6:30-kor eros fajdalmakra ebredtem,mertem az idot es jegyzeteltem, 5 percenkent jottek. Kimentem a wc-re es ott elment a nyakdugom.

Felebresztettem a ferjemet. A lenyeg a lenyeg: 2009 julius 1.-en reggel 7:50-kor megszuletett a kisfiunk Erik,3921 grammal es 60 centivel.


Nem akartalak megijeszteni: en ugy tudom otthon nem varnak eddig,inditanak ha ugy alakul,en kulfoldon szultem.

Az,hogy en 25 orat vajudtam ez sem altalanos. En 19 ora utan kertem mar az epiduralis erzetelenitest.Egy nagyon jo dolog amugy. Es most ha visszagondolok nem is emlexek a fajdalomra csak arra,hogy megszuletett,felsirt es odaadtak nekem es mikor a ferjemre neztem konny csillogot mindkettonk szemeben :)))

Konnyu szulest es Oromteli Babazast kivanok nektek! :)

2010. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Már szülni vagy?:)Én 40+6 hetesen szültem.Napok/órák kérdése!
2010. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok kedves válaszolók!

Ma megint amnioscopia volt és a nyákdugómból is távozik 1-1 darab minden nap, de fájás semmi, sőt ma még az NST sem mutatott semmit.Tiszta a magzatvíz is.

Holnap megint magzatvízvétel lesz, de nem bánnám ha még ma megérkezne a kisasszony:D

Hátha sikerül összehoznom az Új Év első babáját :)

Amúgy a praktikákat kezdem feladni, már a hasmenés se jött be meg társai sem:D Kezdek elgondolkodni a bábakoktélon...

2010. dec. 31. 15:23
 14/21 A kérdező kommentje:

Hát végülis Újévi baba lett, városon belül első:)

Fruzsina Izabella 2011.01.01.-én 3600 grammal és 53 cm-el látta meg a napvilágot 9 óra (ebből 5 óra volt durva, az elején aludni is tudtam)vajúdás után császármetszéssel.

Makk egészséges és minden rendben:)

Köszi mindenkinek aki válaszolt:)

2011. jan. 8. 17:57
 15/21 kisnita ***** válasza:

Gratulálok a kislányodhoz:)) Nagyon szép nevet adtatok neki.

Minden jót kívánok és BUÉK!

2011. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok az egészséges kislányodhoz. Neki sok tejcsit, neked pedig gyors felépülést kívánok. Nagyon jó a születési dátuma.
2011. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
gratula a babóhóz!!!!
2011. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
különleges időpontot akart:)
2011. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nagy-nagy gratula a kicsihez :)
2011. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sok szeretettel gratulálunk!
2011. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!