Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítség! Mikor jön már?

Segítség! Mikor jön már?

Figyelt kérdés

Én ezt már nem bírom idegekkel!Mindennél jobban szeretnénk már a karunkban tartani a kislányunkat, de ő már csak azért sem akar kijönni.Hétfőre voltam kiírva, 3000-es méhszájjal volt magzatvízvizsgálat.Utána 2 órán át durva fájások, de elmúltak.

Tegnap délután elment a nyákdugó, ma még egy darab mert megint amnioscopia volt.Fájás is volt pár, de mikor nézni kezdtem volna az órát megint elmúltak!

Mit tegyek?Már nem bírom!Mazochista módon fájdalmat akarok és szülni végre!:)

Bocs lányok, a hormonok okozta hangulatingadozás nálam elég gyakori:D


2010. dec. 29. 17:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Én is így voltam, s egyszercsak elfolyt a vízem. Biztos hamarosan a karodban tarthatod.

2010. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem adott oxytocint, hogy megindítsa a szülést, akkor nem tehetsz semmit. Én ugyanebben a cipőben jártam, emelgettem a kórházi vaságyakat, futkostam le-föl a 3. emeletről a 7.-re, de semmi. Az oxytocin aztán beindította a szülést. A fájások szünet nélkül jöttek, fél11-kor kaptam meg az injekciót, és fél3-kor megszületett a fiam.
2010. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hamarosan megérkezik a kicsinyed így vagy úgy. Én ugyan így jártam. Pontosan 41. héten lett meg a babám, bár császárral, mert uh- n kiderült, hogy kevés a víz, oxitocinnal indítottak, de nem tetszett neki,mert belekakilt a vízbe és leesett a szívhangja a fájásokkor, amikor meg levették az oxit fájás sem volt magától ki sem akart volna bújni.
2010. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egy kis szex beindíthatja a dolgokat ;)
2010. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy hallottam, h szex és a csipős ételek beinditják:)
2010. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a sex is akkor válik be mint bármi más is ha a baba jönni akar.

Mi is próbáltuk de semmi igaz én holnaputánra vagyok kiírva.

2010. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Egy kis hashajtás is segíthet-persze nem gyógyszer, hanme mondjuk egy kis szilvalekvár, ilyesmi. Mellesleg a várandós kismama emlőjének - főleg a mellbimbónak - intenzívebb izgatása is kivált méhösszehúzódásokat, ami meg ugye szülésindító is lehet. :)
2010. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
inkább késsen, mint hamarabb jöjjön:)
2010. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni.én is ugyanezt éreztem csak épp akkor már 42 hetes voltam mikor elkezdett éjszaka valami szivárogni(nem tudták megmondani hogy magzatvíz volt-e) De császár lett,mert nem tágultam.

Amúgy én is pont így voltam,se menyire nem voltam nyitva,2x is indították

2010. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
sok sikert és könnyűszülést olvasál jo dolgoaktp robálkoz szülésbeindulásos dolgokkal
2010. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!