Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A betöltött 37. (amikortól...

A betöltött 37. (amikortól már nem korababa) az tulajdonképpen a 36+6 utáni naptól kezdődik?

Figyelt kérdés

Mindig összezavarom ettől... *pirulós szmájli*


a málnalevelet pedig a 36. héttől, tehát 35+0-tól lehet kezdeni inni?!?!?!?


2009. jan. 26. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a betöltött 36. hét a koraszülés határa. A 35+6 napra született baba papír szerint korának számít, még akkor is ha paraméterei gyakorlatilag semmiben nem térnek el attól, ha két nappal később született volna.
2009. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is 36. hetet tudom határnak.
2009. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de jól tudom, h a betöltött 36, a 36+0-t jelenti, a betöltött 37 pedig a 37+0-t?!?!
2009. jan. 26. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a betoltott 36. het azt jelenti, hogy nem csak beleptel es megkezdted a 36. hetet, hanem vegigvitted, betoltotted. 35 hetesen es nulla naposan kerek 35 hetes vagy, egy nappal kesobb megcsak belepsz a 36-ba.

Ha azt mondjak, hogy a 36. hettol idd, akkor igen, elvileg kerek 35 hetesen es 1 naposan mar kezdheted, szerintem meg egy hetet nyugodtan varhatsz meg vele. En legalabbis a kiirt datum elott kereken negy hettel kezdtem el inni.

Es igen, ami a fo kerdesben szerepel, az szerintem igy igaz, tehat a betoltott 37. het az az, amikor annak a hetnek minden napjat vegigvitted, tehat 36 het es hat nap, vagy ha ugy nezzuk, akkor kiiras elott kereken harom hettel.

2009. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!