Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki/ vagy...

Van itt olyan aki/ vagy akinek a párja, komolyan csalódott hogy nem a várt jövevény született?

Figyelt kérdés
Kisfiú helyett kislány vagy fordítva? Nálunk a környezetben van egy pár, ahol az apát komolyan megviselte, hogy lánya lett nem kisfiú.
2010. dec. 6. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár egy kicsit régi a történet,de az én apám ilyen volt.

Fiút szeretett volna.

Sajnos az egész gyermekkoromat végigkísérte ez az egész.


De ennek már 27 éve.

2010. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam mint az előttem szóló, azóta se vagyunk jó viszonyban, soha nem volt meg köztünk az az igazi apa-gyerek kapcsolat. Szerencsére a lányom ebből semmit sem fog megtudni mert a párom nem ilyen, imádja nagyon.
2010. dec. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk amikor kiderült, hogy baba lesz, mindketten kislányt szerettünk volna, de kiderült, hogy kisfiú lesz.

Nem jelent problémát, mert a lényeg az, hogy egészséges legyen...az tök mindegy, hogy lány vagy fiú-e ugyanúgy mindkét nemet imádni lehet!!!

Mi nem tragédiaként fogtuk fel, igenis örülünk egy fiúnak is és várjuk, hogy megszülessen, csak legyen egészséges!!!:)

2010. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalunk is igy volt, terhes lettem, es mind a kettonk ugy erezte hogy tuti hogy kislany lesz, mar a neve is megvolt. Aztan 20 hetesen megtudtuk hogy 100% kisfiu, teljesen egyertelmu volt az uh-n. Akkor egy picit csalodottnak ereztem magam, es emiatt remes lelkifurdalasom volt. Aztan ra egy hetre elmult a csalodottsag, es lassan hozzaszoktam a gondolathoz. Most 33 hetes vagyok, es el sem tudnam kepzelni hogy kislanyom legyen, mar teljesen ra vagyok hangolva arra hogy fiam lesz. Es a parom is, iszonyu buszke, mindenkinek mondja hogy az o fia igy meg az o fia ugy. :)

Ne aggodj ha esetleg egy kicsit csalodott vagy mert nem ugy lett ahogy akartad, hidd el hogy el fog mulni es nagyon imadni fogod a babadat!

2010. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem inkább kisfiút szeretett volna 20hetesen kiderült kislány,egy picit csalódott volt,de imádja,és hihetetlen szerelem van közöttük,most szeretnénk még egy babát,és azt mondta nagyon örülne még egy kislánynak .
2010. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!