Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell elindulni a kórházba?

Mikor kell elindulni a kórházba?

Figyelt kérdés
Első babám lesz, 39+4 hetes vagyok és marhára tapasztalatlan. Mivel még nem éltem ilyet meg, nem tudom mit kell érezni. Az éjjel arra keltem fel, hogy marhára erős mensi szerű görcs jött rám. Aztán volt, hogy erősebb, volt hogy nem, és reggelre nem múlt el, csak tompább lett. Hasmenésem is volt 2x. Nyákdugó és magzatvíz még megvan.
2010. nov. 25. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem voltak fájásaim, hanem magzatvíz szivárgással indult meg a szülés!így gyors zuhany és indulás..akkor már 2napja szivárgott, csak először nagyon gyengén!szóval ha a víz megy el akkor minél gyorsabban, ha fájásokkal indulsz akkor ha közel van a korház nem kell annyira sietni!jobb otthon lenni...szép szülést neked!
2010. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha elfolyt a magzatvíz, azonnal. Ha nem, de rendszeresen, legalább ötpercenként érzel hasi görcsöket (nem feltétlenül mensiszerű, nekem olyan volt, mintha hasmenésem készülne lenni, csak rosszabb), szintén. A nyákdugóra ne várj, nekem nem ment el, legalábbis nem vettem észre.

Célszerű nézni az órát a fájások között.

Sok sikert és könnyű szülést! :)

2010. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azért bemennék a kórházba!Nekem hasmenéssel kezdődött....kis görcsökkel!Bementem aztán megfigyeltek!Elkezdtem szépen tágulni és még aznap meglett a kisfiam!:)
2010. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Most mintha nem éreznék semmit. Jó lenne kibírni du 4h-ig, mert akkor kell mennünk a dokihoz, aztán majd ő megmondja mi van, menjek haza vagy maradjak.
2010. nov. 25. 09:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, még annyit, hogy mennyire észrevehető a szivárgás? Vagy kinek mennyire szivárgott?
2010. nov. 25. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szerintem az leginkább nem szivárog, hanem kitör. Lehetetlen nem észrevenni.
2010. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! a szivárgás olyan volt nekem, hogy reggeli után felálltam az asztaltól és hopp mintha egy kis pisi lett volna!aztán visszaültem..elkezdtem gondolkodni, hogy mivel nemkell pisilnem ezért ez a magzatvíz..hirtelen mozgásnál mindíg egy pici jött!szóltam anyumnak meg a páromnak és elindultunk a korházba!mondtam a dokinak, hogy lehet nemis a magzatvíz!Erre megvizsgált és mondta, hogy szülünk!A szülésznő mondta, hogy sokan nem mennek be a szivárgás miatt...azt hiszik pisi!Mondtam hogy énis azt hittem erre azt mondta: jobb félni mint megilyedni!
2010. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!