Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Geréb Ágnest fikázó anyukáka...

A Geréb Ágnest fikázó anyukákat keresném azzal a kérdéssel, hogy a most korházban elvérzett kismama és a 2 évvel ezelőtti műhiba esetet kommentálnák-e?

Figyelt kérdés

Ezeknek az orvosoknak nem kellene börtönben lenniük???? Vagy milyen alapon van ekkora különbség orvos és orvos között???


A hozzátartozóknak pedig erőt kívánok és bocsánat a tőlük a kérdésért, nem áll szándékomban nekik még plusz fájdalmat okozni.Őszinte részvétem.


2010. nov. 8. 13:32
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
egyetértek veled kedves utolsó!
2010. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
61%

köszönöm kedves utolsó!


még annyit hozzátennék, hogy nemrég szültem és elég rosszul sikeredett, sürgősségi császár lett a vége, de ott volt rögtön 3 doki plusz tucat szülésznő aki megoldotta kiválóan a veszélyes helyzetet. én igencsak hullaházba mentem vna a kicsimmel együtt ha egy geréb féle vezeti a szülésemet..erről ennyit.

2010. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

ak a hírekben egy kismamát, akit nem láttak el rendesen és elfertőződött a méhében hagyott placenta darab ami miatt már nem lehet gyereke, de ez a legkevesebb, hiszen örül, hogy egyáltalán él...

Kedves uccsó, szerencsés vagy hogy nálad minden rendben volt a korházban. De sokan vannak ugyanígy akik otthon szültek, és minden rendben volt. Akivel otthon történik valami arra az olyan emberek mint te ráfogják, hogy felelőtlen stb... de aki kórházban hal meg????Az a valaki szerinted akkor megtett mindent a baba egészségéért ugye??? És ha mégis meghal a baba??? Akkor mi van?


Engem nem kifejezetten érdekel ki mit gondol a szülésről, bár már írtam is, ezt mindenki döntse el maga, hogy mit lát jónak. De ne kezdjünk senkit azért fikázni, mert más a véleménye. A kérdés meg arra vonatkozott, hogy miért nem ugyanaz a bánásmód azzal szemben aki veszélyezteti/tette a kismama vagy a baba egészségét, akár szándékosan akár figyelmetlenségből akármiért...

2010. nov. 12. 00:06
 44/44 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! akkor elmondom hogy én is a jászberényi kórházban szültem, ahol a kismamában is benne hagyták a méhlepény darabokat. az én orvosom is felelőtlen volt, ahogy írtam mi is veszélybe kerültünk, DE! ott volt rögtön 3 másik orvos és ÉN KÉRTEM h küldjenek be valaki mást, bejött, és normálisan ellátott! tehát volt választási lehetőségem, viszont geréb mit csinál? kihívja a mentőket jobb esetben, de az is 15 perc mire kiérnek. nálam 5 perc alatt kellett műtőbe vinni, mert leesett a szívhang és a méhlepény levált, kíváncsi lennék ez otthon szülés esetében hogy oldódik meg? én megtettem mindent a biztonságunk érdekében, nekem is volt szülésznőm fogadva például, aki mindent megtette előtte is szülés közben is és utána is, és mindezt 0 ft-ért. és ő tartott nekem szülésfelkészítőt, a szabadságán jött be, stb....tehát emberséges volt!egyetértek azzal h vannak a kórházban is felelőtlen orvosok, én is szembesülem vele a saját példámon, de a következő gyerekemet akkor sem szülném otthon, ugyanúgy kórházban fogom!
2010. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!