Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Geréb Ágnest fikázó anyukáka...

A Geréb Ágnest fikázó anyukákat keresném azzal a kérdéssel, hogy a most korházban elvérzett kismama és a 2 évvel ezelőtti műhiba esetet kommentálnák-e?

Figyelt kérdés

Ezeknek az orvosoknak nem kellene börtönben lenniük???? Vagy milyen alapon van ekkora különbség orvos és orvos között???


A hozzátartozóknak pedig erőt kívánok és bocsánat a tőlük a kérdésért, nem áll szándékomban nekik még plusz fájdalmat okozni.Őszinte részvétem.


2010. nov. 8. 13:32
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarom mentegetni az orvost mert nem tudom konkrétan melyik esetről írsz de korábban volt egy ilyen hogy átszúrta a nő méhét valóban de többek között azért, mert a nőnek 4 abortusza volt korábban és totál el volt vékonyodva a méhe..:(( Persze erről senki se írt. Nem azt mondom hogy akkor halált érdemel (mielőtt félreértés lesz) hanem hogy sosem ismerjük a teljes tényeket és a teljes történést, hanem csak azt amit a bulvárosított Híradók lehoznak...(ahol mint tudjuk minél borzalmasabb valami annál jobb :( )
2010. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
81%
Én határozottan elítélem az otthonszülést,(nem személy szerint Geréb Ágnest),mert szerintem nagyon veszélyes.Ha otthon szültem volna a lányom, már mindketten a föld alatt lennénk...A dokik sem szentek és mindenhatóak, van köztük lelkiismeretes, és semmirekellő, DE a kórházban van műtő,több orvos, nővér, műszerek stb. Műhiba történt, sajna van ilyen, de biztonságosabb a kórház és ez a lényeg.
2010. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem G.Á., a hibás, nem a szülő nő, hanem a törvényhozók! Szabályozni kéne! Fizesse meg pl. az ajtó elött áló mentőt aki otthon szeretne szülni!
2010. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
83%

Szülés közben baj bárhol lehet...Én nekem csak az a véleményem, hogy az az anyuka, aki az otthonszülést választja, nem adja meg sem magának, sem a babájának az esélyt baj esetén, hogy gyors, és szakszerű ellátást kaphasson, tehát ha az anyával vagy a babával történik valami az sajnos a saját hibája lesz. Kórházban ez más kérdés, ha ott történik baj, ott már úgyis az orvost vagy az egész egészségügyet lehet később felelőssé tenni, mégha közvetve nem is az orvos hibája a "baj". Hogy ebben a kecskeméti ügyben mi történt, az nem biztos hogy kiderül 100%-ban, mert vagy a kórház, vagy a család, de érthető módon "tórzítani" fog.

Én most fogok szülni heteken belül, meg is ilyesztett rendesen, de mégis inkább a kórházat választom, minthogy itthon történ baj mindkettőnkkel ne adj isten.

2010. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
85%
Ha az ember törvény elleni dolgot vét, azért büntetés jár, mióta világ a világ. Geréb Ágnes ezt tette, ezért büntetés jár. Olyan logikus a világ.
2010. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
85%

Nem olvastam végig minden hozzászólást, de az én véleményem erről az hogy azt a szülőt aki a maga kényelmét tartja szem előtt ergo otthonszülés, a babája életét ezzel kockáztatja, mert bármi komplikáció van nincs lehetőség rögtön császármetszésre, vagy a megszületett babánál bármi beavatkozásra.

Na szerintem ezt a szülőt kéne, börtönbe ültetni, mert a születendő babának az életét veszélyeztette, mert ő otthon szül..

Ez annyira szánalmas, az legyen már a fontos hogy az a baba minden ellátásban rögtön részesülhessen és túlélje vagy egészséges legyen, mint az hogy a kismamának ne a sivár műtőben kelljen vajúdnia....

Lepontozhattok, nekem ez a véleményem, inkább egy sivár szülőszobában fogok szülni, mint egy kényelmes ágyikóban.MERT A KISBABÁM ÉLETE ENNÉL FONTOSABB!

31+2hetes kismama

2010. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó,abszolut egyet értek veled!én nagyon elitélem azokat akik otthon szülnek,veszélyeztetik a babájuk és a maguk életét,egészségét!soha nem tudhatod,h mi lesz a szülés közben,után,stb...és ha segítségre van szükség akkor b@szhatod,mert lehet,h késö!ha anno én is az otthon szülés mellett döntöttem volna akkor több,mint valószínü,h a lányom nem lenne köztünk,mert születése közben megfojtotta volna a köldökzsinór!hála a dokiknak és a szakszerü ellátásnak!Geréb meg sínylödjön csak a dutyiban!
2010. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Aki a kérdésemre válaszolt (még ha otthon szülés ellen uszító volt is a válasz) köszönöm. Aki meg csak úgy az otthon szülés ellen uszít a válaszában és felelőtlennek titulálja azt aki a szülés ezen formáját választja, szálljon magába és keresse a saját szemében azt a bizonyos gerendát.... mert nem az otthon szülésről akartam véleményeket hallgatni. És nem is erre vonatkozik a kérdés, hogy jó-e vagy sem. Hanem arra, hogy jogos-e egy orvosi műhiba perben elítélt orvosnak tovább praktizálnia, míg egy bába vagy épp szülésorvos aki otthonszülésnél van jelen azt azonnal láncraverve börtönbe viszik, ha baj történik, akár úgy is, hogy ő sem tehetett semmiről.
2010. nov. 8. 19:47
 19/44 anonim ***** válasza:
69%
mit szálljak magamban,milyen gerendát keressek!egyenlöre nem én vagyok akinek magába kéne szállnia,mert én nem én ártottam másnak!igen,verjék láncra mert ne játszon emberéletekkel ha egyszer el van tiltva!és igen,nagyon sajnálom azt az anyukát aki belehalt a szülésbe,de könyörgöm:hála a jó égnek ez nem egy rendszeres dolog!sajnos ez megtörtént és egyböl hatalmas hírverést kellet,de arról nem tudosítanak,h e mellett hány több 10-20-30 nö szült azon a napon akik a dokiknak hála:épek és egészségesek!én valahányszor erröl a Gerébröl hallok akkor csak azt,h megint meghalt egy kicsi míg ő levezette a szülést,az anyának lett baja,stb....ugyh igen,örülnék ha kilépne már a képböl
2010. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te provokálsz ezzel a kérdéssel.Megvan a véleményed,a másik tábort úgysem tudod meggyőzni...A törvény ellen vétkezőnek büntetés jár!!!!
2010. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!