Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaposváron vagy a közelében...

Kaposváron vagy a közelében orvos, aki beindítja a szülést?

Figyelt kérdés
Harmadik gyerek lenne, több mint egy hete szenvedek, fáj a derekamtól lefelé mindenem, fáj feküdni, ülni, állni, sétálni. Átfordulni az ágyban is kínlódva tudok. Már 39 hetes vagyok, 1,5 hete az orvosnak is mondom, hogy mi mindenem fáj, de kb nem érdekel senkit. Ha az első terhességem lenne, biztosan nem lenne több. Első 2-vel nem volt ilyen probléma, de ők 38.héten születtek. Én mentem minden (szerintem) indokolatlan alkalommal védőnőhöz, orvoshoz, betelt a várandós kiskönyvem is. Ilyenkor meg mikor valódi fájdalmaim vannak a kutyát nem érdekli semmi. Már magán szülést is nézem, de oda korábban kellett volna bejelentkezni. Már lassan besétálnék egy boríték pénzzel, hogy indítsák be vagy valami történjen annyira rosszul vagyok. A kisebbik gyerekemet is alig tudom ellátni és elég sokat vagyok egyedül vele.
ma 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

En nem tudom, csak mondtam 🤷‍♀️

Az mar nem az en tisztem megoldani, hogy valaki segitsen neked. Ti vallaltatok 3 gyereket, szopas mindenhogy, foleg a terhesseg vege es utana az ujszolott idoszak is biztosan.

ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Két indított szülésem volt protokoll miatt. Mindkettő 41+1-en. Az első államiban, a második magánban. Terhes gondozásra olyan dokihoz jártam, aki az állmi klinikán is dolgozik, ahova szülni akartam menni először. Direkt így választottam orvost. Nem nyúlhatott hozzám államiban, de beírhatott indításra és ő már a 40. hétnél megkérdezte mikorra időzítsünk. Én akartam húzni, amíg lehet.

Magánban meg egyik honlapon sem hirdetik, de kb. azt csinálnak, amit akarsz/kérsz. Ha kapsz még időpontot szerződéskötésre és kéred, szerintem még aznap megindítják. :) Ha panaszkodtam, hogy minden fáj, nekem mindig mondták, hogy szóljak, ha szeretném, hogy vége legyen. A másodiknál nekem is durvább fájdalmaim voltak, de ott is én kértem, hogy húzzuk, amíg lehet.

Szóval meg lehet ennek találni azért a módját.

Biztos van valami kaposvári szülős csoport, inkább ott tedd fel a kérdést, valahol már 40. héten indítanak, akkor azért mégsem 2 hetet kell még kibírnod.

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom, nálunk simán figyelembe veszik az anya kérését. Nyilván a szakmai indokokat is figyelembe véve (pl. betöltött 39. hét előtt indok nélkül nem javasolt a szülés megindítása magzati okok miatt). Ezt hívják úgy, hogy programozott szülés.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!