Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaposváron Dr. Kozáry Miklósró...

Kaposváron Dr. Kozáry Miklósról mit tudni? Jó orvos?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítólag nagyon jó doki!:)De sok jó orvos van pl:Dr.Marton János,Dr Rák Tibor,Dr Szemerei Imre.Szerintem ők nagyon jók.De felesegesnek tartom fogadni mert nem ő lesz ott veled hanem a szülésznő.:)
2008. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem anno ő műtött 14 éves koromban.A műtét jól sikerült,így meg vagyok vele elégedve.Véletlenszerűen kerültem hozzá,éppen ő dolgozott.Azóta sem voltam nála,de én úgy tudom,hogy gyerek nőgyógyász.Az unokahugomat is hozzá vitték 11 évesen folyással.Én is 14 voltam amikor hozzá kerültem.Persze attól lehet,hogy felnőtekkel is foglalkozik.Amúgy minden dokiról lehet jót is rosszat is hallani.Az a lényeg,hogy Te legyél vele megéledve.Én az enyémmel tökéletesen meg vagyok elégedve szerencsére.Bármikor felhívhatom ha kérdésem vagy problémám van.Rendszeresen lát a terhesgondozóban és a korházi UH-on.A magánrendelőbe viszont még csak 3-szor hívott be a 35 hét alatt.Mindig én kérdezem,hogy mikor menjek.Azt mondja fölösleges havonta menni,ráérek majd x hét múlva.Ha valami van hívjam.Szóval nem pénzéhes az is biztos.Viszont lehet rá számítani és kedves.Évek óta hozzá járok ha valami van.De visszatérve a Kozáry dokira rosszat még róla sem hallottam.A személyes tapasztalatom vele már régen volt,de hálás vagyok a sikeres műtétért neki (petefészek).Ki tudja,lehet ha akkor valaki más kezei alá kerültem volna,akkor most nem lehetnék babás.
2008. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!