Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülèshez mit vigyek magammal?

A szülèshez mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Januárban fogok szülni , és fogalmam sincs miket kellene vinnem mint a kisbabamnak és magamnak .. leírnatok külön mi is kell a babának oda és számomra ?
okt. 11. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez erősen kor házfüggő lepj be az adott korház szülés csoportjába. Vagy írd ki melyik korház hátha van itt olyan aki ott szült.
okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez kórházfüggő... Én Kecskeméten szültem császárral 2 éve, a kislányomnak vittem ruhát, pelust, törlőkendőt, popsikrémet adtak.

Az unokahúgom tavaly Cegléden szült, ott a kórházi napok alatt csak kórházi ruhában lehet a baba. Tájékozódj a kórház honlapján, Facebookos csoportban, védőnőnél.


Jó egészséget, könnyű szülést, jó babázást ❤️

okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit en hasznaltam:

Haloingek, papucs, torulkozo, tusfurdo, fogkefe, fogkrem, zokni, felnott pelenka, wc papir, zsepi, evoeszkoz es pohar (itt a korhazban nem adnak), fertotlenitos kendo wc-hez, telefonhoz tolto.

Es igazabol talan ennyi. Mondjuk lehet aprosagok nem jutnak eszembe, de ezek voltak a fobb dolgok.


Babanak semmit nem kellett vinni, csak popsitorlot.

Es ez az, ami korhazankent elter, de vedono vagy helyi facebook-os csoport tud segiteni.

okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja. Nálunk csak ruhát adtak a babának minden mást vinni kellett.

Magamnak ugyanaz kellett mint amit 3-as írt, plusz víz.

okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ezt a védőnő nem mondja el.
okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérj a védőnőtől vagy a kórháztól listát, mert kórház válogatja. Én a védőnőtől kaptam listát, de hiányos volt. Amúgy nekünk mindent vinni kellett a babának és magamnak is, még az evőeszközöket, wc papírt stb is.
okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A védőnő el fogja mondani, én listát is kaptam. Ha nem, kérdezz rá+ adott kórházban szülök csoport is jó eséllyel van facen. Helytől függ amúgy, nálunk a babának popsitörlőt, pelenkát kell vinni csak. Meg a saját cuccod. Hát kb. hálóing, én viszek leggings-póló kombót is, (szoptatni tudj benne), melltartó, melltartóbetétet mondták, hogy legyen, bugyik, betétek, felnőtt pelenka, törülközők, papucs, evőeszköz, wc papír, fertőtlenítő kendő sem árt szerintem, evőeszköz, pohár, piperecuccok. Iratok, terhesség alatti összes leleted, kiskönyv, házassági/apasági, nekem mondták apa iratai is jó ha ott vannak fénymásolva. Most így hirtelen ennyi jut eszembe, a táskát már nem pakolom ki:).
okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket !! Nekem már ez bőven jó sok információ , és segítség !! ❤️❤️örülök hogy vannak még rendes emberek ❤️
okt. 11. 15:32
 9/9 anonim ***** válasza:

A kórházak állapotából kiindulva mindent vigyél. Még wc papír sincs sok helyen.


Tehát ajánlott wc papír, tusfürdő, törölköző, köntös, ehető étel és ital, pohár, fogkefe, fogkrém, papucs, könyv

tegnapelőtt 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!