Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egész éjszaka jóslóim voltak...

Egész éjszaka jóslóim voltak és eléggé megijesztettek, hogy hogyan fogom kibírni az egész vajúdást. Mennyivel régebben kezdődik a szülés mint a jóslók?

Figyelt kérdés

2 napig éjjelente enyhe mensis mindjárt megjön érzésem volt. El is kezdett nagyon kis darabokban elmenni a nyákdugóm. Az éjszaka viszont végig rendszertelen fájásaim voltak. Feltételezem jóslók voltak mivel reggel óta ninca vagy nagyon nagyon ritka. Ma vagyok kerek 39 hetes.

Elég ijesztő volt, néha eluralkodott bennem a pánik, hogy te jó ég. Ha ez még semmi, mi vár rám még.. :( teljesen be pánikotam és rettegek a ma éjjeltől.



okt. 9. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ez a 36. héttől volt.

36 hetesen a dokinál elment a nyákdugó. Ő is igazolta, hogy az volt.

37hetesen beilleszkedett a feje is.

Onnantól jöttek durván a jóslók is. Hol sokáig, hol csak 1-2 óráig.


39+2re szültem.

okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egész terhességem alatt egy jósló sem volt. Szülés előtt két nappal kezdődött el, eleinte jósló volt aztán váltott rendszeres fájásokká. 2. Vagy 3. Nap lett meg a babó. Viszont nekem baromira fájt a jósló is, bár nem tudom hogy tényleg az volt e, vagy rendes, na de a lényeg hogy nekem erősebb nem lett. Így is nagyon rosszul viseltem amúgy , viszont mint írtam nem erősödött. Ugyanolyan volt végig.
okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 24 óráig voltak fájásaim 3 percenként. Tényleg fájdalmas volt, de kibírható volt. Este aztán már bedurvult a helyzet és ahogy beértünk a kórházba kettőt nyomtam, már kint is volt a gyerek. Nyugi, így is úgy is ki kell jönnie valahogy. Még mindig jobb, mint a császármetszés. Túl fogod élni. Ijesztő valóban, de ki kell bírni ennyi.
okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ugyanez volt ma hajnalban.. Holnap kezdem a 39. hetet, nincs már nyákdugóm és tágulni is kezdett a méhszáj.. Ma 4:50-től jóslóztam 11-ig, volt néhány erősebb és hosszabb közte ahol én is pánikolni kezdtem főleg, hogy egyedül vagyok itthon egészen holnap délelőttig.. De igyekszem magam készíteni mentálisan arra, hogy ez jó, erre vártam már régóta hisz ez azt jelenti, hogy lassan megszületik a kisfiam.


Ne félj, valahogy de megcsináljuk és nagyon drukkolok, hogy könnyen és gyorsan szüljünk!

okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hajrá neked is. Írj majd 🤗
okt. 9. 14:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!