Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek borzasztó szülésélménye...

Akinek borzasztó szülésélménye volt,elmesélné?

Figyelt kérdés
másfél éve nem tudom túltenni magam rajta,most nem szeretném elmesélni. van akinek szintén szörnyű élményei voltak? mi volt a baj? részleteket mesélnél?
szept. 2. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyan 8-as vagyok, de én is magánba jártam gondozásra. Csak nőgyógyászhoz, a labort sztk-ban intéztem. Alkalmanként 30 ezer, általában havi egyszer kellett menni. Néha becsúszott egy második, vagy rákszűrés, kenetvétel, plusz mondjuk egy 10-essel. A vége felé 2 ctg mondjuk, a többi már mehet ott, ahol szülsz, nálunk 8 ezer/ alkalom. A genetikai tesztet nem számolom bele, mert azt államiban is ki kell fizetni.

Magán szülés 1-2 millió, csomag és hely függő.

A perinatális tanácsadó óránként 18 ezer volt. Nekem már kétszer egy óra rengeteget segített a feldolgozásban és elég volt.

szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fuu magánban vettem csomagot a vizsgálatokra,abban volt kb minden,ultrahang vervizsgalqt vizelet,cukor mérés. Ehhez külön egy magán genetikai teszt. Már nem emlékszem nennyi volt,de tuti több mint 500 ezer. A Dunamedicalban szültem akkor még 700 ezer körül volt,nem választott orvossal,most szerintem 1 millió körül lehet.
szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is 1.5 éve szültem. Olyan sérüléseket szenvedtem, hogy elsőként csak a további hüvelyi szüléstől tanácsoltak el. Majd pár hete világossá vált, hogy azért nincs menstruációm azóta sem, mert megkapartak, és nagyon csekély az esély, hogy második gyermekem legyen. Szerinted, túl vagyok rajta? Beadtam a gyereket bölcsődébe és megyek vissza dolgozni, más lehetőségem nem maradt vagy itthon bekattanok.
szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!